O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: sympatyk » 12 lut 2016, o 15:52

A po co ci struktury? Do czego one potrzebne, proszę daj argumenty. Kukiz 15 nie jest partią więc jako takie struktury sympatyków może i tak ale jak ktoś chciał to pomógł już wcześniej. Przed wyborami wiele osób próbowało się wkręcić aby coś uszczknąć.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 16:00

W innych województwach powoli tworzenie struktur rusza, na razie organizowane są w okręgach wyborczych, województwach powoli zejdą do powiatów i gmin, mam nadzieję, że ktoś w największej gminie powiatu takowe stworzy.
http://tygodnikilustrowany.pl/spoleczen ... struktury/
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 16:07

sympatyk pisze:A po co ci struktury? Do czego one potrzebne, proszę daj argumenty. Kukiz 15 nie jest partią więc jako takie struktury sympatyków może i tak ale jak ktoś chciał to pomógł już wcześniej. Przed wyborami wiele osób próbowało się wkręcić aby coś uszczknąć.

spokojnie każdy normalnie myślący człowiek, wie do czego potrzebne są struktury pomimo to że Kukiz 15 nie jest partią bo nie biorą subwencji od państwa nie znaczy, że muszą być nie zorganizowani, organizacja to podstawa. Wybory prezydenckie i parlamentarne ich wynik był czymś nie wyobrażalnie wielkim, teraz powoli trzeba tworzyć struktury od W-awy po gminę i kontynuować. To dopiero początek a Waść chciałby kończyć, Polska tonie tylko Sejm i Warszawa!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2016, o 21:39

no dobrze, jesteśmy miastem, czyli nie wsią więc co w takim razie z naszym sołtysem?
urzęduje dalej, czy "jego urząd" automatycznie ulega likwidacji? (a z nim cała zasłużona rada sołecka)
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2016, o 19:31

Gość pisze:no dobrze, jesteśmy miastem, czyli nie wsią więc co w takim razie z naszym sołtysem?
urzęduje dalej, czy "jego urząd" automatycznie ulega likwidacji? (a z nim cała zasłużona rada sołecka)

Niby urzęduje, ale ma być spotkanie sołeckie i sprawozdanie z działalności za ubiegły rok sołtysa i rady. Zawsze można podziękować za działalność.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2016, o 00:10

Jak się Państwu podobała publikacja "Lubycza Królewska i okolice - podróż sentymentalna" ?
Nie spodziewałem się aż takiego odbioru, ale miło. Zbieram materiały do drugiej edycji, rozszerzonej i naprawdę znalazłem już sporo prawdziwych "perełek". Zapraszam zatem do poszperania po rodzinnych archiwach, bo mam na to pomysł:)
Pozdrawiam
Tomasz Żeleźny
kontakt ze mną
530 477 444 lub tomasz.zelezny@wp.pl
Na górę

Postautor: luzik » 3 mar 2016, o 05:18

Przypadkiem dowiedziałem się że miasto które powstało 1 stycznia nie nazywa się Lubycza Królewska tylko miasto Tomasza Leszczyńskiego. I co wy na to? taka zamiana;-) niezłe jaja. Jako dowód plakat owego miasta.
http://www.lubycza.pl/asp/pliki/aktualnosci/tenis_2016__01.jpg
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 11:00

ojtam ojtam a może zapisane gdzie, że za zrobienie ze wsi miasta urząd dożywotnio się należy
Na górę

Postautor: luzik » 3 mar 2016, o 11:48

Jestem za :) zobaczysz jak pod względem infrastruktury oraz tworzenia nowych miejsc pracy ( zachęt inwestycyjnych ) a także nowych technologii rozwinie się to miasto za 4 lata. No może za 12 lat o ile Pan burmistrz zgodzi się urzędować. :) starczy tych żartów bo zostanę posądzony o sianie nienawiści :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 13:33

patronat pewnego Pana się skończył razem z posłowaniem i czarne chmury zbierają się nad nowym grodem, pomocy znikąd Wszędzie od powiatu po województwo i Warszawę mało przychylne opcje, po ośmiu latach tłustych, lata chude nastały, co to będzie co to będzie !!!!
Na górę

Postautor: e tam » 3 mar 2016, o 14:28

luzik pisze:Przypadkiem dowiedziałem się że miasto które powstało 1 stycznia nie nazywa się Lubycza Królewska tylko miasto Tomasza Leszczyńskiego. I co wy na to? taka zamiana;-) niezłe jaja. Jako dowód plakat owego miasta.
http://www.lubycza.pl/asp/pliki/aktualn ... 16__01.jpg


dobre , dobrych ma pracowników chyba że sam ten plakat robił
Na górę

Postautor: luzik » 3 mar 2016, o 16:58

Da radę. Po co w urzędzie wykształcony pracownik? Lepszy taki bez wiedzy, bez kontaktów ze światem, najlepiej z PO ( sorry teraz .N ), ale miły, sympatyczny. A konkurencja nie jest potrzebna dla burmistrza, bo władzę zabierze i co wtedy? Skończy się wyspa dobrobytu, by żyło się lepiej :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2016, o 20:34

Co wy chcecie? Wasz burmistrz ze swoimi cechami charakteru idealnie sie wpasuje w wasze miasteczko jest uosobieniem waszego spoleczeństwa.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2016, o 07:13

Haha dobre :lol: :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2016, o 10:19

Gość pisze:patronat pewnego Pana się skończył razem z posłowaniem i czarne chmury zbierają się nad nowym grodem, pomocy znikąd Wszędzie od powiatu po województwo i Warszawę mało przychylne opcje, po ośmiu latach tłustych, lata chude nastały, co to będzie co to będzie !!!!


I czego się cieszysz? Jak jesteś taki mądry, to włącz się do życia miejscowości i pomóż. Wszyscy na tym skorzystamy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”