O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 sty 2016, o 07:53

Gość pisze:Jak się podoba książka?

Fajnie, że ktoś zechciał zapamiętać to co minęło.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2016, o 21:34

Może niektórym z Lubyckiej publiczności nasze dziewczyny nie przypadły do gustu, ale za to komisji oceniającej podczas XXII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w BĘDZINIE tak.
Zespół wokalny wyśpiewał II miejsce w kategorii młodzieżowe zespoły wokalne wykonując ten sam repertuar.
Pozdrawiamy gorąco, tych którzy kibicują młodym, zdolnym :)

Anna Czuchaj-Seńko[/quote]

są "utwory" które do kościoła nie pasują, choćby zdobyły Grammy. gdyby zrobić sondaż wśród "wiernych" po pierwszym wykonanym przez dziewczyny utworze, czy sie podobał czy nie, jestem pewien, że większość powiedziałaby NIE; co oczywiście nie przekreśla wartości zaangażowania dziewczyn
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2016, o 21:43

BABCIAJ pisze:MNIE SIĘ BARDZO PODOBAŁO JAK KTOŚ SŁUCZA METALIKI NO TO PEWNIE TAM NIE ODNALAZŁ SIEBIE NAUCZYCIELE ŚLICZNIE ŚPIEWALI I DZIECI MŁODZIEŻ GRATULUJĘ WAM WSZYSTKIM I DO PRZODU ALLELUJA . :P


to, że ktoś coś robi (np. śpiewa) nie znaczy, że należy sie nad tym tylko "rozanielać" i że to co robi będzie wszędzie pasować. Pani pewnie też nie podobałoby się gdyby w jakimś kościele wystąpił np. Nergal, chociaż z drugiej strony znaleźliby się tacy duchowni którzy by to usprawiedliwiali
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2016, o 21:48

A droga powiatowa Lubycza - Dyniska?
Obiecanki...[/quote]
Jak Starosta powiedział, że zrobi to zrobi. I co wtedy powiecie?[/quote]

obiecane to było w wywiadzie gazetowym w drugim roku pierwszej kadencji wójta. tylko, że wtedy można, a nawet trzeba było obiecywać jak najwięcej
Na górę

Postautor: ggosc » 3 lut 2016, o 11:19

są "utwory" które do kościoła nie pasują, choćby zdobyły Grammy. gdyby zrobić sondaż wśród "wiernych" po pierwszym wykonanym przez dziewczyny utworze, czy sie podobał czy nie, jestem pewien, że większość powiedziałaby NIE; co oczywiście nie przekreśla wartości zaangażowania dziewczyn[/quote]

zgadzam się. Można ewentualnie zaśpiewać w czasie mszy jedną - góra dwie pieśni takie z pazurem, "na rckowo", ale reszta powinna być dostosowana do miejsca i okoliczności
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 14:18

dziewczyny śpiewaja bardzo ładnie, ale ja na mszy wolę bardziej tradycyjne wykonania, tzn. tradycyjny podkład, ten mnie wkurzał
Na górę

Postautor: 1259 » 9 lut 2016, o 03:38

"Lubycza Królewska i okolice"- Tomasz Żeleźny - super rzecz
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 09:20

Gość pisze:dziewczyny śpiewaja bardzo ładnie, ale ja na mszy wolę bardziej tradycyjne wykonania, tzn. tradycyjny podkład, ten mnie wkurzał

msza niech pozostanie mszą, od ponad 2000 lat obrzędy i forma ta sama a w Lubyczy w 2016 roku wprowadza się jakieś zmiany, wiele jest większych miast i bardziej rozwiniętych i (ulepszeń, unowocześnień nie wprowadzają)
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 12:24

Gdzie można kupić książkę T. Żeleźnego?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 18:09

W dużym groszku było ogłoszenie ostatnio Tam spytaj
Na górę

Postautor: gosscc » 9 lut 2016, o 19:27

msza niech pozostanie mszą, od ponad 2000 lat obrzędy i forma ta sama a w Lubyczy w 2016 roku wprowadza się jakieś zmiany, wiele jest większych miast i bardziej rozwiniętych i (ulepszeń, unowocześnień nie wprowadzają)[/quote]

jakie zmiany?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 20:46

Ania,
co bys nie zrobila,bedzie zle.
Tomaek
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 01:45

Książkę można kupić w "Groszku" i u mnie tez 530 477 444, a po jutrze juz w Centrum
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2016, o 18:13

Gość pisze:Książkę można kupić w "Groszku" i u mnie tez 530 477 444, a po jutrze juz w Centrum


w "książce" jest sporo błędów i "niedomówień" - starszych braci trzeba by co najmniej wziąć w cudzysłów, sowieckie wojska POD LWÓW podchodziły 19 września (https://pl.wikipedia.org/wiki/Agresja_Z ... olsk%C4%99), ...
aczkolwiek ważne że "książka" jest
(i niech palanty nie piszą "Tomek co byś robił i tak źle")
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 15:34

przepraszam, że tak się wtrącę w dyskusję mam pytanie trochę nie na temat, mianowicie czy w największej gminie powiatu Tomaszowskiego będą tworzone jakieś struktury Kukiz 15, z tego co się orientuję zainteresowanie głównie młodzieży jest ale konkretów i oficjalnej organizacji na terenie gminy nie ma.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”