O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 14:14

Gość pisze:Wojewoda Lubelski wysłał około 160 zapytań o możliwości przyjęcia emigrantów do powiatów i gmin tylko 6 było pozytywnych wyrażających zgodę i zapewniających o warunkach mogących podołać tematowi w tym Nasi z powiatu i gminy !!!

Skoro oskarżasz wójta o wyrażenie zgody na przyjęcie emigrantów do gminy, to musisz być urzędnikiem który ma wiedzę na ten temat albo nie wiesz nic i tylko próbujesz siać zamęt.
Na górę

Postautor: aaa » 6 paź 2015, o 14:45

http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/n ... chodu.html


...i wszystko w temacie, nikt przeciez nikogo nie oskarża, tylko stwierdza fakt. Nikt nie sieje zamętu, bo ten zamęt zsiał nam kto inny. Ludzie mają prawo sie bać, bo widać co wyprawiaja uchodźcy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 15:36

aaa pisze:http://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/n,1000168340,zamosc-nie-przyjmie-uchodzcow-wolelibysmy-wiecej-repatriantow-ze-wschodu.html


...i wszystko w temacie, nikt przeciez nikogo nie oskarża, tylko stwierdza fakt. Nikt nie sieje zamętu, bo ten zamęt zsiał nam kto inny. Ludzie mają prawo sie bać, bo widać co wyprawiaja uchodźcy.


A jak to się ma Lubyczy? Czy tam jest mowa o nas?
Na górę


Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 16:46

Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 09:47

a gdzie mieszkańcy, żadnego zainteresowania, obojętność wielka dlaczego :?:
Na górę


Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 10:38

Mieszkańcy gminy Lubycza Królewska nie wykazują zainteresowania w wielu kwestiach nawet wybory parlamentarne 2011 r jeżeli chodzi o frekwencję !!! średnia powiatowa-39%, sąsiednie gminy, Bełżec -37%, Jarczów-38%, Tomaszów 46%, a gmina Lubycza - 29% wielka gmina ale mało spójna szkoda :?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 20:33

Gość pisze:Mieszkańcy gminy Lubycza Królewska nie wykazują zainteresowania w wielu kwestiach nawet wybory parlamentarne 2011 r jeżeli chodzi o frekwencję !!! średnia powiatowa-39%, sąsiednie gminy, Bełżec -37%, Jarczów-38%, Tomaszów 46%, a gmina Lubycza - 29% wielka gmina ale mało spójna szkoda :?

Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 11:45

nie wydaje mi się, żeby Władza Gminna nie miała najmniejszego wpływu na odmowę, trzeba zapytać czy jakiekolwiek kroki w tym kierunku poczynili, mówienie, że to powiat decyduje i nic nie da się zrobić to trochę za mało. To może Swoje pensje i diety do powiatu niech tak bez walki oddadzą jak oddają powiatowi spokój i byt Naszej Lubyczy Królewskiej !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 11:50

nie narzekajcie miejscowość Lubycza Królewska to najlepiej dofinansowana miejscowość ostatnich 7-miu lat znalazła się na I-szym miejscu w powiecie i w I- szej dziesiątce województwa !!! Przyjadą, pojadą wiecznie siedzieć nie będą a z wyższą władzą kopać się nie opłaci bo nic w przyszłości nie dadzą, pomyślcie trochę zanim zaczniecie narzekać !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 18:27

Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?[/quote]
Byli PGR-owcy zero kontaktu z rzeczywistością :D Buahahaha no to Człowieku popisałeś się mądrością ! Jeszcze przed nadaniem praw miejskich stałeś się już wielkomiejskim panem !:) Ludzie z PGR-ów jak mogą omijają Lubyczę by nie musieć się spotykać z Ludźmi twego pokroju. A ciemnotę to bardziej wy daliście sobie wcisnąć zgadzając się na te śmieszne miasto gdzie nie ma nic co może przyciągnąć ludzi by je odwiedzali!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 19:46

Gość pisze:Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?

Byli PGR-owcy zero kontaktu z rzeczywistością :D Buahahaha no to Człowieku popisałeś się mądrością ! Jeszcze przed nadaniem praw miejskich stałeś się już wielkomiejskim panem !:) Ludzie z PGR-ów jak mogą omijają Lubyczę by nie musieć się spotykać z Ludźmi twego pokroju. A ciemnotę to bardziej wy daliście sobie wcisnąć zgadzając się na te śmieszne miasto gdzie nie ma nic co może przyciągnąć ludzi by je odwiedzali![/quote]

Widzisz pajacyku, ja w moim poscie przeciwienstwie do ciebie nikogo niechciałem obrazic. Akurat mam zone z takiegoż PgR i tesciów i troszkę tam mieszkałem, wiem jak zyją tam ludzie obojętni na to co dzieje się w gminie. Pozostawieni sami sobie władza ich olewa, sprubuj ich zmobilizowac do pracy społecznej na rzecz ich osady. Oczywiscie sa wyjatki jak wszedzie, ale wiekszosc zawsze twierdzi po co ? Pochamuj swoje kompleksy na punkcie miastowych. Ja pochodze z miasta mieszkam na wsi jest mi z tym ok.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 19:49

sory... oczywiscie POHAMUJ :oops:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”