O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Chagłalowy bratanyk spod samiućkih Tatrów » 16 lip 2010, o 17:00

A juści ! psyjedź dło nos dło Nłowego Targu Hej!
I płokoz nom - jak tło siem rłobi - bo mły nie łumiemy, Hej ~!

Na młoij chupie na tsyciegło maja wisi zawdy biało cyrwłono fłago. Ni tak jak na twoji lipance - ino... uonuco - smirdzłoco nacjonalizmym - sakrmłyncki - kozi łoscypku, młatole ty jeden - HEJ!

Obrazek
Na górę

Postautor: Chagłalowy śwagir z płode Nłowego Targu » 16 lip 2010, o 19:21

Dło wsyćkih Lubłycan. Pamintajcie jakby siem wom ksyvda jakovłaś działa ino do Chagłala płowidzcie. Sksyknimy siem we cterek Jo, mój swagir Łantoni, jegło swagir Józef Warga, i tys nas mój swagir - Chagłal. Psyjedzieme i spiezłeme na kwaśniutkie jabłusko - wsyćkih co vom dłoskwirajom. HEJ!
Bo no nos nimło młocnyh - Hej!

Dutkuf vom nijakih niepłotsebła. Ino gozałecki cobyście nieposkłompili, dyć drogo ze Nowłego Targu - dło Lubłycy Króleskiy - je sakramyncko długo, a to i pić siem bendzie nom kcialo - łokrutnie, jak jus psyjedzim - Hej

Płozdroviame wsyckih ceprów z Lubłycy i głascem po kanciastgyh łbach
Obrazektomłasowskih nłacnjnalistóf (Chagłalowych ziomków) Hej !

Ale co un je winin - dyć łojcyzny siem nie wybiero - Hej?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2010, o 19:25

Zrób se to jakąs owiecką bo brak seksu to juz ci na mózg siada Szakalu :lol:
Na górę

Postautor: Chłagłalowy swagir » 16 lip 2010, o 19:50

Dla młoih łowiecków to by był młezalians jabyś siem do nih dłobieroł zbłoceńcu ty... Zrestłom dłobiraj siem dłobiroj - jak eś takze samoj łobdazony jako kacki - tło im ksywvdy nijakij ni zrobis - łoscypku kłozi ty, matole - Hej!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2010, o 16:35

Chagłalowy śwagir z płode Nłowego Targu pisze:Dło wsyćkih Lubłycan. Pamintajcie jakby siem wom ksyvda jakovłaś działa ino do Chagłala płowidzcie. Sksyknimy siem we cterek Jo, mój swagir Łantoni, jegło swagir Józef Warga, i tys nas mój swagir - Chagłal. Psyjedzieme i spiezłeme na kwaśniutkie jabłusko - wsyćkih co vom dłoskwirajom. HEJ!
Bo no nos nimło młocnyh - Hej!

Dutkuf vom nijakih niepłotsebła. Ino gozałecki cobyście nieposkłompili, dyć drogo ze Nowłego Targu - dło Lubłycy Króleskiy - je sakramyncko długo, a to i pić siem bendzie nom kcialo - łokrutnie, jak jus psyjedzim - Hej

Płozdroviame wsyckih ceprów z Lubłycy i głascem po kanciastgyh łbach
Obrazektomłasowskih nłacnjnalistóf (Chagłalowych ziomków) Hej !

Ale co un je winin - dyć łojcyzny siem nie wybiero - Hej?

To Posmiewisko zawitał nawet na Lubyckie forum. Won i.dioto.
Na górę

Postautor: Sczerbiec_ » 19 lip 2010, o 23:21

Tak jest ! wszyscy won z tego forum, Chagall i jego szwagier - won, tylko ja tu zostaję jako jedyny

ja i moja gazeta
Na górę

Postautor: SZCZERBIEC » 20 lip 2010, o 00:09

Sczerbiec_ pisze:Tak jest ! wszyscy won z tego forum, Chagall i jego szwagier - won, tylko ja tu zostaję jako jedyny

ja i moja gazeta



Chagall ( a może niejaki piernik waldi-discowery ?) - NIE RÓB KOMUŚ TO CO TOBIE NIE MIŁE - bardzo brzydko podszywać się pod czyjegoś nicka !

Powtórzę swoje słowa z tematu - "Ukraina ...":

"Już parę postów wcześniej wyjaśniałem skąd wziąłem nazwę swego nicka. Jeżeli Chagall i jego potakiwacz dalej udają, że nie wiedzą o co chodzi to ich sprawa. Innym wyjaśniam że SZCZERBCEM nazywany jest miecz na płycie - w sercu Cmentarza Orląt we Lwowie, na którym polskie wycieczki składają kwiaty ku czci polskich obrońców tego miasta z lat 1918-1920r. ( co więcej według legendy mieczem-szczerbcem król Bolesław Chrobry rozbijał bramę do zamku w Kijowie ... tylko proszę nie poczytywać tego za jakieś tendencje rewindykacyjne ! ).

Natomiast organu NOP-u nigdy nie miałem w ręku i nie zamierzam mieć ponieważ na bzdety szkoda mi czasu..."

No ale jak tu już dzięki Chagallowi lub jego potakiwaczowi jestem to podaję linka do ciekawego filmiku związanego z Lubycza :

"Mordy Ukraińskiej Powstańczej Armii, Ostatni pociąg..."

http://www.youtube.com/watch?v=dJ_9FQ-FkbQ
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2010, o 01:11

Lubyckie chłopocki i dziewuski. Pocałujta w żopu wujcia Chagalla. Nie bede z wami godoł boście ćwoki i jołopy.

hej :panzielony:
Na górę

Postautor: -Chagall-- » 20 lip 2010, o 01:13

To powyżej ja pisałem. Pa Pa ciemniaki.
Na górę

Postautor: anty jełop z domu Szczerbaty » 20 lip 2010, o 03:43

Podpis Chagalla wygląda tak ciemniaku

-Chagall-

postawiłeś za dużo kresek, nawet tego nie potrafisz nieuku zrobić jak należy
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2010, o 12:57

DSC_4080.JPG

Przeciąganie liny kobiet-na zdjęciu drużyna z Lubyczy Krolewskiej
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2010, o 13:00

Sory, zdjęcie się nie otwiera, więc poniżej link.

http://www.powiat-tomaszowski.com.pl/

A swoją drogą, to od kiedy wójt jest kobietą?
Na górę

Postautor: GOŚĆ>>>>>>>>>>>>> » 22 lip 2010, o 13:28

A ty widzisz żeby wójt przeciągał line
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2010, o 13:51

Próbuje to robić na odległość :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2010, o 14:00

skasować temat. jest forum Lubyckie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”