O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: cezar » 30 cze 2010, o 17:48

Gość pisze:San Chrystian SANDERSEN,
a nie S Ch C tępe ślepaki. do szkoły,skrutów się czytać uczcie.!


Takich skrótów nie chcę się uczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2010, o 19:52

Dajcie już spokój z tym tematem to już nudne!!! d...y nie ruszycie na wybory albo zagłosujecie na kogos kogo wam podsuna i tylko tutaj jęczycie :panzielony:

Tomaszów jest o wiele kiększy, jest o wiele więćej zastrzeżeń do rządzących i nikt tak nie jęczy jak Lubyczanie :panzielony: Macie internet za darmo???
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2010, o 22:12

Tomaszów jest o wiele kiększy, jest o wiele więćej zastrzeżeń do rządzących i nikt tak nie jęczy jak Lubyczanie :panzielony: Macie internet za darmo???[/quote]

A ty czytasz, co piszesz? Zobacz na swoje błędy. Jak ci coś podkreśla na czerwono, to to możesz poprawić. I nie przeszkadzaj. My, Lubyczanie, nic nie mamy za darmo.
A też do innych, nie zainteresowanych, nie czytajcie tego. To was nie dotyczy. Macie basen, obwodnicę i działajcie, bo nic nie będzie w TL.
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2010, o 23:41

od kiedy to basen mamy :D ?
Na górę

Postautor: -Chagall- » 1 lip 2010, o 00:00

Dobra riposta - pozdrawiam Lubyczę. Parówek skrytożercom i... cenzorom mówimy "NIE"

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 07:53

D..y nie ruszycie zza kompa i tylko jęczycie jak wam źle. To są efekty powszechnego dostępu do internetu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 11:31

Gość pisze:od kiedy to basen mamy :D ?


Przeczytaj dokładnie mój post.
A obwodnicę macie?
Nie zauważyłeś, że pisałem o tematach, które możecie poruszać?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 12:17

to jest forum tomaszowskie i się nie wymądrzaj :panzielony: nawet tego sobie nie załozycie i tylko płaczecie o lepsze jutro....
Na górę

Postautor: Pawlak » 2 lip 2010, o 00:14

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2010, o 23:58

Gość pisze:to jest forum tomaszowskie i się nie wymądrzaj :panzielony: nawet tego sobie nie załozycie i tylko płaczecie o lepsze jutro....



Ty czytaj te twoje tomaszowskie forum ze zrozumieniem i wtedy zobaczyć jakie tam durne tematy i wypowiedzi. Twoje również.
I nie dokładaj się do Lubyczy, aby robić jej na ilość, bo jakości jakoś nie masz.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 00:24

precz z lubyczą na tomaszowskim forum. jak chcecie lepszego jutra, zacznijcie od autonomicznego forum.smęty jedne.
Na górę

Postautor: karaboska » 3 lip 2010, o 00:26

a ja bym oddał lubyczę ukrainie. bliżej by było z tomaszowa do granicy. i mieli by swoje lepsze jutro.
Na górę

Postautor: criticanto germani » 3 lip 2010, o 01:00

Do pichy z tomashovskie kretino, imbeshilo! jedna jesht tylko prwdziwy foruma - reshti jest tylko whiathry z dupi - nashi forumi ist pravda - o lepshi youtro lubichi - viv la Lubichi
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 07:03

karaboska pisze:a ja bym oddał lubyczę ukrainie. bliżej by było z tomaszowa do granicy. i mieli by swoje lepsze jutro.


:panzielony: super pomysł!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 13:50

widzicie?
nie chcą was tutaj, załóżcie więc własne forum i tam płaczcie. do administratora: skasować te kilkuletnie jęki. do lubyczan: weźcie się za robotę, a nie w buciorach na cudze.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”