O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 07:53

D..y nie ruszycie zza kompa i tylko jęczycie jak wam źle. To są efekty powszechnego dostępu do internetu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 11:31

Gość pisze:od kiedy to basen mamy :D ?


Przeczytaj dokładnie mój post.
A obwodnicę macie?
Nie zauważyłeś, że pisałem o tematach, które możecie poruszać?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2010, o 12:17

to jest forum tomaszowskie i się nie wymądrzaj :panzielony: nawet tego sobie nie załozycie i tylko płaczecie o lepsze jutro....
Na górę

Postautor: Pawlak » 2 lip 2010, o 00:14

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2010, o 23:58

Gość pisze:to jest forum tomaszowskie i się nie wymądrzaj :panzielony: nawet tego sobie nie załozycie i tylko płaczecie o lepsze jutro....



Ty czytaj te twoje tomaszowskie forum ze zrozumieniem i wtedy zobaczyć jakie tam durne tematy i wypowiedzi. Twoje również.
I nie dokładaj się do Lubyczy, aby robić jej na ilość, bo jakości jakoś nie masz.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 00:24

precz z lubyczą na tomaszowskim forum. jak chcecie lepszego jutra, zacznijcie od autonomicznego forum.smęty jedne.
Na górę

Postautor: karaboska » 3 lip 2010, o 00:26

a ja bym oddał lubyczę ukrainie. bliżej by było z tomaszowa do granicy. i mieli by swoje lepsze jutro.
Na górę

Postautor: criticanto germani » 3 lip 2010, o 01:00

Do pichy z tomashovskie kretino, imbeshilo! jedna jesht tylko prwdziwy foruma - reshti jest tylko whiathry z dupi - nashi forumi ist pravda - o lepshi youtro lubichi - viv la Lubichi
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 07:03

karaboska pisze:a ja bym oddał lubyczę ukrainie. bliżej by było z tomaszowa do granicy. i mieli by swoje lepsze jutro.


:panzielony: super pomysł!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 13:50

widzicie?
nie chcą was tutaj, załóżcie więc własne forum i tam płaczcie. do administratora: skasować te kilkuletnie jęki. do lubyczan: weźcie się za robotę, a nie w buciorach na cudze.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2010, o 14:39

administrator powinien zamknac juz ten beznadzijeny temat.
Na górę

Postautor: -Chagall- » 4 lip 2010, o 13:20

Zgadzam się całkowicie ze swoim przedmówcą
z małymi korektami
OTO ONE

W tym sajcie, topik "Lubyczan" jest jednym z najstarszych i najczęściej odwiedzanych
- na tym tle zrozumiałe są frustracje rożnych tam "piotrków i innych michałków"
informujących świat o tym co myślą o okolicznej hałdzie piachu - zwanej szumnie skate- coś, tam...
ZGADZAM SIĘ I POPIERAM wezwanie do administracji o zamykanie wątków, których autorzy zachowują się jak po zabiegu... lobotomii, przeprowadzonym w górach Transylwanii, w szpitalu im. Frankenstina.

Dziwi mnie też brak reakcji reszty użytkowników na spamowanie. Czy ten topik nie ma moderatora? Dlaczego na bieżąco nie usuwa się idiotyzmów?
Na górę

Postautor: Pith » 6 lip 2010, o 14:53

Gość pisze:to jest forum tomaszowskie i się nie wymądrzaj :panzielony: nawet tego sobie nie załozycie i tylko płaczecie o lepsze jutro....



Hmm...
Faktycznie....
Jestem Lubyczaninem. Niestety, tułałam się po świecie "za chlebem" i zadziwiony jestem, że ciągnie się wątek na forum tomaszowskim skoro jest tyle możliwości założenia własnego, lokalnego forum.
To tak już cztery lata.
Może problem tkwi w tym, że wszyscy którzy potrafiliby "rozruszać" tego typu forum nie dostali "rozkazu"?

Bo to przecież łatwiej lud w ciemnocie trzymać.

... albo wyjechali w świat :-).

Możeby faktycznie założyć autonomiczne forum dla lubyczy.
Co wy na to?
Na górę

Postautor: MichalGT » 6 lip 2010, o 15:03

pegerus pisze:A czy w Machnowie nie żyją ludzie tylko w Lubyczy?

Nie w Machnowie żyją zwierzęta Machnów=folwark Lubyczy
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2010, o 16:21

MichalGT pisze:
pegerus pisze:A czy w Machnowie nie żyją ludzie tylko w Lubyczy?

Nie w Machnowie żyją zwierzęta Machnów=folwark Lubyczy

jesteście sraczem ukrainy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”