O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 lip 2014, o 19:48

przez cała kadencję zero imprez , w roku wyborczym wróciły wianki , jest cos i dla lubyczan dla inicjatorów i tych którzy tymi imprezami chcą przychylności wyborców w te wasze imprezy wierzą tylko młodzi nieudolni dla których okazja do nachlania się i pobawienia się za darmo czy w tej gminie nie ma ważniejszych spraw ??? Mam nadzieję że dla normalnych to kolejny dowód że czas na zmiany i mam nadzieję że znajdzie się jakis kandydat który zechce by w tej gminie w końcu coś się zmieniło!
Na górę

Postautor: lub » 19 lip 2014, o 01:15

Gość pisze:Zespół Happy End (swoją drogą nafaszerowany elektroniką - bez rewelacji w porównaniu z graniem za dawnych lat) był już kilka lat temu w Lubyczy Królewskiej. To już nie stać jest lokalnych organizatorów na zmianę repertuaru, że zapraszają zespoły ponownie???



I co, że był? Nie chcesz - nie przychodź, nie oglądaj. Potrafisz tylko narzekać, krytykować. Chyba staropolskie przysłowie Carpe diem jest dla Ciebie na prawdę niezrozumiałe. Ale możesz przyjść i upić się na smutno :P 22
Na górę

Postautor: troll » 19 lip 2014, o 01:18

Gość pisze:przez cała kadencję zero imprez , w roku wyborczym wróciły wianki , jest cos i dla lubyczan dla inicjatorów i tych którzy tymi imprezami chcą przychylności wyborców w te wasze imprezy wierzą tylko młodzi nieudolni dla których okazja do nachlania się i pobawienia się za darmo czy w tej gminie nie ma ważniejszych spraw ??? Mam nadzieję że dla normalnych to kolejny dowód że czas na zmiany i mam nadzieję że znajdzie się jakis kandydat który zechce by w tej gminie w końcu coś się zmieniło!


Ty jak wygrasz, to imprezy będą co tydzień! Ale też będzie Ci się obrywało, że marnujesz pieniądze na zabawy, na pewno też nie dogodzisz wszystkim, więc znajdź jakąś inną stronę do poczytania, a żale wylej może na kozetce u psychoterapeuty!4
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2014, o 10:14

lub pisze:
Gość pisze:Zespół Happy End (swoją drogą nafaszerowany elektroniką - bez rewelacji w porównaniu z graniem za dawnych lat) był już kilka lat temu w Lubyczy Królewskiej. To już nie stać jest lokalnych organizatorów na zmianę repertuaru, że zapraszają zespoły ponownie???



I co, że był? Nie chcesz - nie przychodź, nie oglądaj. Potrafisz tylko narzekać, krytykować. Chyba staropolskie przysłowie Carpe diem jest dla Ciebie na prawdę niezrozumiałe. Ale możesz przyjść i upić się na smutno :P 22


Nie krytykuję, tylko stwierdzam fakt. A dla Ciebie mam pewną radę. Otóż zanim zaczniesz przytaczać łacińskie sentencje, proponuję powtórkę z polskiej ortografii. Naprawdę naprawdę piszemy razem:)
Na górę

Postautor: troll » 20 lip 2014, o 03:46

Nie krytykuję, tylko stwierdzam fakt. A dla Ciebie mam pewną radę. Otóż zanim zaczniesz przytaczać łacińskie sentencje, proponuję powtórkę z polskiej ortografii. Naprawdę naprawdę piszemy razem:)[/quote]


Aaa cały czas myślałem, że tu złośliwi tylko zaglądają i ... a tu proszę - ortografii uczą! No, no!

Ale na Happy End przyjdż, zaśpiewają ci "jak się masz kochanie"! :)
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2014, o 00:13

no dobra, a czy ktoś mi podpowie z czyjego utworu (zagranicznego) wziął muzykę don wasyl do swojej piosenki, która była bodaj trzecia przed końcem występu. taka bardzo fajna melodia może jeszcze z lat 80-tych
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2014, o 13:34

a kto staruje w wyborach oprócz obecnego wójta
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 11:20

Słyszałam, z Magda Sz. - była dyr. byłego GOK-u
Na górę

Postautor: Kolo » 11 sie 2014, o 19:15

Słychać nawet ciut więcej... jakiś łopot trzęsących się portek :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2014, o 13:34

Łopot portek będzie bardziej słychać na jesieni ,wtedy zacznie się''biegunkowo''.Taka posadka jest warta tego .
Na górę

Postautor: Dozynki » 14 sie 2014, o 14:24

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2014, o 18:17

I Dalej Sitwa się bawi :)
Na górę

Postautor: lol » 15 sie 2014, o 22:03

... I dla Ciebie też się coś znajdzie! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 22:25

czy ktoś wie o co chodzi w tym bełkocie (?),
(czy jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .........)
http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp? ... rtykul=663
Na górę

Postautor: mas » 27 sie 2014, o 21:15

nnnnnnnn pisze:Wróbelki ćwierkają że poważny kandydat na stanowisko wójta będzie kandydował z Siedlisk. Leszczyński i jego mafia z PO - wasze dni są policzone.



Poważny - to znaczy jaki? Starszy wiekiem, mruk, czy twój znajomy? Ale zdaje się, że nim straszysz, to znaczy, że będzie prowadził kampanię arogancko, prostacko itp. Tego się trzeba bać? raczej wstydzić! :(
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”