O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 14:42

Panie Żelaźny, nie jestem z gminy Lubycza Królewska nie znam Pana i nie mogę komentować Pana wpisów ani osądzać osoby, napiszę jedynie co myślę. Zostać radnym w Gminie nie jest nie wiadomo jak wielkim problemem, mam wielu znajomych są radnymi w gminie Tomaszów, Jarczów, Belżec dostali się tam bo na co dzień są miłymi, kulturalnymi, życzliwymi osobami lubianymi w środowisko, które wystartowały i najbliższe kilkudziesięciu osobowe środowisko sąsiedzkie, rodzinne, znajomi, przyjaciele poparli i są radnymi. Jeżeli Pan nie dostał mandatu zaufania od najbliższego otoczenia śmiem rozumieć, że coś nie tak Ci ludzie po prostu Pana nie lubią i nie chcieli w radzie a tym bardziej teraz nie czytają Pana propagandy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 15:08

Ja czytam.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 15:15

Gość pisze:Panie Żelaźny, nie jestem z gminy Lubycza Królewska nie znam Pana i nie mogę komentować Pana wpisów ani osądzać osoby, napiszę jedynie co myślę. Zostać radnym w Gminie nie jest nie wiadomo jak wielkim problemem, mam wielu znajomych są radnymi w gminie Tomaszów, Jarczów, Belżec dostali się tam bo na co dzień są miłymi, kulturalnymi, życzliwymi osobami lubianymi w środowisko, które wystartowały i najbliższe kilkudziesięciu osobowe środowisko sąsiedzkie, rodzinne, znajomi, przyjaciele poparli i są radnymi. Jeżeli Pan nie dostał mandatu zaufania od najbliższego otoczenia śmiem rozumieć, że coś nie tak Ci ludzie po prostu Pana nie lubią i nie chcieli w radzie a tym bardziej teraz nie czytają Pana propagandy!!!



Drogi Panie
Nie przedstawiłeś się. Wobec tego nie podejmuję dyskusji. Tyle.
Ale dzięki za zainteresowanie drogi Panie. Propaganda, nie to nie propaganda, a realne działanie. GDDiA dzisiaj dostała to pismo. Jeszcze coś?
Na górę

Postautor: REY » 18 gru 2014, o 19:27

Witam, popieram inicjatywę Tomka odnośnie przejść dla pieszych i nie tylko. Lubycza to bardzo specyficzna miejscowość gdzie większa część ludności jest napływowa. Rdzennych mieszkańców jest bardzo mało, dlatego każdy ma inne zdanie. Opluwanie zajęło na tym forum sporo miejsca na serwerze jesteśmy rekordzistami lecz szczycić nie mamy się czym. Naprawdę w tej miejscowości jest dużo do zrobienia. Słynny Stadion jest dla interesujących się sportem na którego utrzymanie wyłoży podatnik, wierzcie mi będą to nie małe sumy. Popatrzmy wokół Urzędu Gminy, co widzimy , budowle jakie?. A słynny bazar to porażka, czy tak ma wyglądać miasto. Moja propozycja jest taka i myślę że Tomek Z. się zgodzi, przesyłajcie na jego adres e-mailowy co się nie podoba , co byś zmienił. Myślę że opublikuje na swojej stronie. Robiąc fotografie miejsc zaniedbanych, niebezpiecznych przyczynicie się do tego że może coś się ruszy. A może utworzyć stronę www "czarne strony Lubyczy"
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: wiocha » 18 gru 2014, o 22:56

www. "Czarne miejsca gminy Lubycza królewska" POPIERAM!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 09:28

REY pisze:Witam, popieram inicjatywę Tomka odnośnie przejść dla pieszych i nie tylko. Lubycza to bardzo specyficzna miejscowość gdzie większa część ludności jest napływowa. Rdzennych mieszkańców jest bardzo mało, dlatego każdy ma inne zdanie. Opluwanie zajęło na tym forum sporo miejsca na serwerze jesteśmy rekordzistami lecz szczycić nie mamy się czym. Naprawdę w tej miejscowości jest dużo do zrobienia. Słynny Stadion jest dla interesujących się sportem na którego utrzymanie wyłoży podatnik, wierzcie mi będą to nie małe sumy. Popatrzmy wokół Urzędu Gminy, co widzimy , budowle jakie?. A słynny bazar to porażka, czy tak ma wyglądać miasto. Moja propozycja jest taka i myślę że Tomek Z. się zgodzi, przesyłajcie na jego adres e-mailowy co się nie podoba , co byś zmienił. Myślę że opublikuje na swojej stronie. Robiąc fotografie miejsc zaniedbanych, niebezpiecznych przyczynicie się do tego że może coś się ruszy. A może utworzyć stronę www "czarne strony Lubyczy"
Pozdrawiam

ten pisarz również się nie podpisał ale schlebia Panu i dyskusja podjęta :wink: czyli mam rozumieć jak ktoś jest ZA dyskusja jest a jeśli nie koniecznie musi się podpisać, już wiem dlaczego nie miał Pan poparcia, osobiście również bym na Pana głosu nie oddał.
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 09:33

kkkkk pisze:Co zazdrościsz wójtowi trzeba było nosić teczki a nie wałeczki to byś też mógł startować na wójta ale byś rządził już widać po twoich wpisach trzep się roboty a nie wypisujesz głupoty :lol:


dobre dobre :lol:
Takim wpisem dowodzisz, co myslisz o ludziach, którzy z różnych powodów nie zdobyli wykształcenia.

Może mi jeszcze wytłumaczysz jak można realizując budżet dobrowadzić to takiego deficytu jak obecnie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 00:38

Gość pisze:
REY pisze:Witam, popieram inicjatywę Tomka odnośnie przejść dla pieszych i nie tylko. Lubycza to bardzo specyficzna miejscowość gdzie większa część ludności jest napływowa. Rdzennych mieszkańców jest bardzo mało, dlatego każdy ma inne zdanie. Opluwanie zajęło na tym forum sporo miejsca na serwerze jesteśmy rekordzistami lecz szczycić nie mamy się czym. Naprawdę w tej miejscowości jest dużo do zrobienia. Słynny Stadion jest dla interesujących się sportem na którego utrzymanie wyłoży podatnik, wierzcie mi będą to nie małe sumy. Popatrzmy wokół Urzędu Gminy, co widzimy , budowle jakie?. A słynny bazar to porażka, czy tak ma wyglądać miasto. Moja propozycja jest taka i myślę że Tomek Z. się zgodzi, przesyłajcie na jego adres e-mailowy co się nie podoba , co byś zmienił. Myślę że opublikuje na swojej stronie. Robiąc fotografie miejsc zaniedbanych, niebezpiecznych przyczynicie się do tego że może coś się ruszy. A może utworzyć stronę www "czarne strony Lubyczy"
Pozdrawiam

ten pisarz również się nie podpisał ale schlebia Panu i dyskusja podjęta :wink: czyli mam rozumieć jak ktoś jest ZA dyskusja jest a jeśli nie koniecznie musi się podpisać, już wiem dlaczego nie miał Pan poparcia, osobiście również bym na Pana głosu nie oddał.

A Pan się podpisał?589
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 00:40

Gość pisze:Panie Żelaźny, nie jestem z gminy Lubycza Królewska nie znam Pana i nie mogę komentować Pana wpisów ani osądzać osoby, napiszę jedynie co myślę. Zostać radnym w Gminie nie jest nie wiadomo jak wielkim problemem, mam wielu znajomych są radnymi w gminie Tomaszów, Jarczów, Belżec dostali się tam bo na co dzień są miłymi, kulturalnymi, życzliwymi osobami lubianymi w środowisko, które wystartowały i najbliższe kilkudziesięciu osobowe środowisko sąsiedzkie, rodzinne, znajomi, przyjaciele poparli i są radnymi. Jeżeli Pan nie dostał mandatu zaufania od najbliższego otoczenia śmiem rozumieć, że coś nie tak Ci ludzie po prostu Pana nie lubią i nie chcieli w radzie a tym bardziej teraz nie czytają Pana propagandy!!!

Mam na nazwisko Żeleźny
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 00:43

REY pisze:Witam, popieram inicjatywę Tomka odnośnie przejść dla pieszych i nie tylko. Lubycza to bardzo specyficzna miejscowość gdzie większa część ludności jest napływowa. Rdzennych mieszkańców jest bardzo mało, dlatego każdy ma inne zdanie. Opluwanie zajęło na tym forum sporo miejsca na serwerze jesteśmy rekordzistami lecz szczycić nie mamy się czym. Naprawdę w tej miejscowości jest dużo do zrobienia. Słynny Stadion jest dla interesujących się sportem na którego utrzymanie wyłoży podatnik, wierzcie mi będą to nie małe sumy. Popatrzmy wokół Urzędu Gminy, co widzimy , budowle jakie?. A słynny bazar to porażka, czy tak ma wyglądać miasto. Moja propozycja jest taka i myślę że Tomek Z. się zgodzi, przesyłajcie na jego adres e-mailowy co się nie podoba , co byś zmienił. Myślę że opublikuje na swojej stronie. Robiąc fotografie miejsc zaniedbanych, niebezpiecznych przyczynicie się do tego że może coś się ruszy. A może utworzyć stronę www "czarne strony Lubyczy"
Pozdrawiam

Dzięki. Już do mnie jedna radna dzwoniła. że ona ma taki pomysł. :)
837I dobrze, że da to na rade. Jednak sie okazuje można.Dzieki REY za wpis, bo nie czuje się sam. Ja swoje postulaty wypelnie. Nastepna sprawa to budżet obywatelski
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 08:05

Gość pisze:Mam na nazwisko Żeleźny


żelaźny, żeleźny ale wszyscy mówią, żeś Pan już zardzewiały...
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 10:38

Zardzewiały. Hm. Nic o tym nie wiem:) Wesołych Świąt
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 14:07

:wink:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 15:00

Gość pisze:
Gość pisze:Mam na nazwisko Żeleźny


żelaźny, żeleźny ale wszyscy mówią, żeś Pan już zardzewiały...

hehe tomek powiedz im ze dobrze sie naoliwiasz i ci rdza nie straszna :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 17:00

nie straszna,a że do baru chodzę. Bywa. A kto ma go utrzymywać?:) życzę wszystkim dobrych świąt:)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”