O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: -Chagall- » 8 lip 2010, o 15:24

Jeszcze nam tylko, do tych swoich "pokojowych" mikro-nacjonalnych wywodów dopowiedz
- czemu włazisz, więc do tego topiku, przecież jest całe mnóstwo innych - "czystych etnicznie, bo tomaszowskich Obrazek chłopie?

Mówisz, że "taki właśnie światopogląd ukształtował rzeczywistość" to chyba twoją - szczerbatą. Bo moja - od zarania dziejów była zawsze kosmopolityczna. Gardzę zawsze tymi - którzy w czasie pokoju - obnoszą się ze swoim quasi patriotyzmem niczym, wilcy w okresie rui... ze sterczącymi w patriotycznej ekstazie fallusami Obrazek

Tyle jest dla mnie wart wasz nacjonalistyczny patriotyzm i aż tyle... (Bo, wszak fallus to przydatna jest rzecz ;) )

Szacunek mam dla tych - którzy w pierwszych szeregach - w czasie wojen walczyli za swoje ojczyzny. (Bo ojczyzn jest wiele - tyle ile narodów) Z otwartą przyłbicą, po rycersku, szanując pokonanych - i potrafili powiedzieć Gloria victis
Szanuje więc dzielnie walczących po obu stronach... rycerzy pod Grunwaldem.

Szanuję żołnierzy z Westerplatte, Oksywia i Helu. Szanuję tamtą (choć krótkotrwałą ale faktycznie godną postawę gen Eberhardta...) Nie szanuję tych, którzy strzelali "zza węgła" do bezbronnych ludzi. Akacjach odwetowych i odwetach na odwety...
Tych którzy zabili w Ciepielowie, pod Tomaszowem i w Przemyślu polskich jeńców - "rycerzy z Wehrmachtu"

I na koniec, pomimo, iż część z piszących tutaj odejdzie z niesmakiem, ja (i mam nadzieję) wielu normalnych ludzi - zostaniemy, by dać świadectwo normalności.


Ty może sobie nie życzysz, aby w Tomaszowskim sajcie pisywali w osobnym topiku ludzie z Lubyczy, a ja sobie życzę i będę kultywował swoją tutaj obecność
- Na pohybel nacjonalizmom tym wielkim i tym maleńkim - szczerbatym, z "mleczkami" w paszczy Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2010, o 07:43

Ale masz jazdy.
W każdym razie przestać pić to co pijesz...

Nie dość, że wkładasz mi w usta słowa których nie powiedziałem, to jeszcze nie za bardzo orientujesz się w terminach używając ich w sposób nieodpowiedzialny.

W swojej wypowiedzi chciałem wskazać ci w paru słowach, że spektrum twojego czarno - białego (ciemność/ światłość) świata powinno zostać poszerzone o inne odcienie.
I tyle.


I tak jak radzisz zmykam stąd.

Pozdrawiam tęczowo - nacjonalistyczno.
Na górę

Postautor: -Chagall- » 9 lip 2010, o 10:34

Po takiej deklaracji - obiecuję, że zmienię swoją ulubioną Whiskey - na ...samogon, pędzony nocami - w czysto-polskiej zagrodzie Ludwika H. pod Lublinem. Ludwik H. znany jest w okolicy ze swoich polskich korzeni, jest praktykujący katolikiem i zawsze głosował na Kaczyńskich. Myślę, więc, że taki "certyfikat... koszerności" wystarczy. Obrazek
I skończą się już te głębokie w swojej treści i wymowie - uwagi dot. pitego alkoholu
:panzielony:

Ja również pozdrawiam - tyle że nie tęczowo, bo te kolory - jakoś dziwnie kojarzą się (przynajmniej mnie) z obcą mi orientacją seksualną.

Aha... i jeszcze w kwestii - nierozumienia " tych pewnych terminów" to... no cóż... mam taką ułomność - i... co pan zrobisz ?

Na szczęście są tacy (w domyśle rozumni - jak ty) którzy mnie zawsze skorygują
Nie rozumiem np zwrotu "ale masz jazdy" należy to złożyć z pewnością na karb mojej powszechnej niewiedzy :(
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2010, o 20:25

Wracając do zasadniczego tematu pragnę wyrazić swą opinię co do przyszłości aktualnie urzedujacego wójta Lubyczy.Znam go od wielu, wielu lat jako aktora. Jego kunszt aktorski moglem podziwiać podczas wielu okolicznościowych imprez. Na potrzeby sytuacyjne potrafi wytoczyć nawet rzewne łzy.Jeśli nie będzie wójtem to każdy,nawet profesjonalny teatr da mu zajęcie. Niemartwcie się o niego - da sobie radę!
Na górę


Postautor: Gość » 16 lip 2010, o 09:40

Hare Kriszna, hare....rama.....

Identycznie brzmią : o lepsze jutro Lubyczy......lubyczy.....królewskiej :wink:

Nic się iei zmieni jak swoją inwecje będziecie wyrażać tylko na forum.Macie już komietet wyborczy, kandydatów???Czy znowu bęzecie czekac az wam kogos podrzucą?
Na górę

Postautor: Chagłallowy kuzyn spłod Tater » 16 lip 2010, o 10:09

Tak se tu będziem pisać. ŁO róznych zecach se będziem PISać.
- ło łorcykach, głamoniach, błurakch, głąbach (cyli ło całyj twoji famili)
bedziem pisali - Hej!

Obrazek

A jak nam łatramyntu siem łostnie - to napisym i ło tołobie. Hej!

Ale to jus na samiućkim kłóńcu - sakaramłyncki młatole

HeJ !
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2010, o 10:29

Co ci POwiedzieć sakramencki lemingu? :D Pisz , pisz tylko to POtrafisz.gramofanie jeden :lol:
Na górę

Postautor: Chagłalowły kłuzyn spłode Tłater » 16 lip 2010, o 13:39

Hej!
bo my ludek spłod samiućkih Tłater i ino... pisć łumiy - Hej

Do cłytania młomy takih jak tły młatołów Hej!

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2010, o 14:24

ni bede jus cytać Sakalu jeden :panzielony: łowce pasies i sie nudzisz?ty juhasie jeden :panzielony: a pilnuj coby jaka banda upa sie nie przedarła i sciagnij te flage czerwono carna z sałasu bo kiedyś wp....l dostanies. zobacys.hej
Na górę

Postautor: Chagłalowy bratanyk spod samiućkih Tatrów » 16 lip 2010, o 17:00

A juści ! psyjedź dło nos dło Nłowego Targu Hej!
I płokoz nom - jak tło siem rłobi - bo mły nie łumiemy, Hej ~!

Na młoij chupie na tsyciegło maja wisi zawdy biało cyrwłono fłago. Ni tak jak na twoji lipance - ino... uonuco - smirdzłoco nacjonalizmym - sakrmłyncki - kozi łoscypku, młatole ty jeden - HEJ!

Obrazek
Na górę

Postautor: Chagłalowy śwagir z płode Nłowego Targu » 16 lip 2010, o 19:21

Dło wsyćkih Lubłycan. Pamintajcie jakby siem wom ksyvda jakovłaś działa ino do Chagłala płowidzcie. Sksyknimy siem we cterek Jo, mój swagir Łantoni, jegło swagir Józef Warga, i tys nas mój swagir - Chagłal. Psyjedzieme i spiezłeme na kwaśniutkie jabłusko - wsyćkih co vom dłoskwirajom. HEJ!
Bo no nos nimło młocnyh - Hej!

Dutkuf vom nijakih niepłotsebła. Ino gozałecki cobyście nieposkłompili, dyć drogo ze Nowłego Targu - dło Lubłycy Króleskiy - je sakramyncko długo, a to i pić siem bendzie nom kcialo - łokrutnie, jak jus psyjedzim - Hej

Płozdroviame wsyckih ceprów z Lubłycy i głascem po kanciastgyh łbach
Obrazektomłasowskih nłacnjnalistóf (Chagłalowych ziomków) Hej !

Ale co un je winin - dyć łojcyzny siem nie wybiero - Hej?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2010, o 19:25

Zrób se to jakąs owiecką bo brak seksu to juz ci na mózg siada Szakalu :lol:
Na górę

Postautor: Chłagłalowy swagir » 16 lip 2010, o 19:50

Dla młoih łowiecków to by był młezalians jabyś siem do nih dłobieroł zbłoceńcu ty... Zrestłom dłobiraj siem dłobiroj - jak eś takze samoj łobdazony jako kacki - tło im ksywvdy nijakij ni zrobis - łoscypku kłozi ty, matole - Hej!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2010, o 16:35

Chagłalowy śwagir z płode Nłowego Targu pisze:Dło wsyćkih Lubłycan. Pamintajcie jakby siem wom ksyvda jakovłaś działa ino do Chagłala płowidzcie. Sksyknimy siem we cterek Jo, mój swagir Łantoni, jegło swagir Józef Warga, i tys nas mój swagir - Chagłal. Psyjedzieme i spiezłeme na kwaśniutkie jabłusko - wsyćkih co vom dłoskwirajom. HEJ!
Bo no nos nimło młocnyh - Hej!

Dutkuf vom nijakih niepłotsebła. Ino gozałecki cobyście nieposkłompili, dyć drogo ze Nowłego Targu - dło Lubłycy Króleskiy - je sakramyncko długo, a to i pić siem bendzie nom kcialo - łokrutnie, jak jus psyjedzim - Hej

Płozdroviame wsyckih ceprów z Lubłycy i głascem po kanciastgyh łbach
Obrazektomłasowskih nłacnjnalistóf (Chagłalowych ziomków) Hej !

Ale co un je winin - dyć łojcyzny siem nie wybiero - Hej?

To Posmiewisko zawitał nawet na Lubyckie forum. Won i.dioto.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”