O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 paź 2014, o 08:25

Gość pisze:http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&menu=4&schemat=0&dzialy=4&akcja=artykul&artykul=691

to jeszcze tylko impreza dla gejów i lesbijek, których podobno wszędzie jest co najmniej 10%, więc warto się schylić, i wygrana jak w banku

A w czym ci przeszkadza integracja. Mam nadzieję, że zapewne jako katolik daleki jesteś od zachowań ksenofobicznych i rasistowskich, a wpis to jakaś pomyłka.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2014, o 18:18

http://www.akademia-aquafresh.pl/konkur ... prace.html
Prosimy o oddawanie głosów na nasze przedszkole. Każdego dnia można oddać głos z jednego IP.
Na górę

Postautor: gabo » 30 paź 2014, o 00:38

Gość pisze:Tak, już wiadomo, kto pisze na forum. Typowe podejście polityków i urzędników pt.: "i co mi zrobisz?" Jak się da to ryja się pcha, oczywista oczywistość. A że przepisy nie regulują politycznej etyki i moralności, to wszystko można...



A widzisz, można nie być politykiem i urzędnikiem i wypowiedzieć się mądrze. Zadbaj w pierwszej kolejności o swoją etykę i moralność i nie oceniaj wszystkich swoją miarą.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 12:17

Stara Lubycza mocno śpi. Wszystkim się podobała kampania na cmentarzu?
Na górę

Postautor: lll » 4 lis 2014, o 14:32

oklaski :)))))
Na górę

Postautor: hot » 4 lis 2014, o 15:04

Gość pisze:Stara Lubycza mocno śpi. Wszystkim się podobała kampania na cmentarzu?



Są spotkania przedwyborcze to pójdź i powiedz prosto w oczy co cię boli, o co ci chodzi, a cmentarz, gdzie nastąpiło poświęcenie kaplicy zostawiłbyś w spokoju.
Na górę

Postautor: bela » 4 lis 2014, o 17:07

NASZA MADZIA NIE PROWADZI ROZMÓW PEWNIE NIE UMIE SIĘ WYSŁOWIĆ :lol:
Na górę

Postautor: BELA » 4 lis 2014, o 17:09

A PANI SADŁOCHA JUŻ OSZUKUJE NIBY JEST Z PISU NA NA ODWROCIE PISZE ŻE JEST NIEZSZESZONA :lol:
Na górę

Postautor: luzik » 4 lis 2014, o 18:55

Przemysław Wipler, agent Tomek, Włodzimierz Cimoszewicz itp to są politycy niezależni a startują z list partyjnych. To że PIS kogoś popiera to nie przestępstwo :lol: a pomówienia o kłamstwa lepiej zacząć od siebie :lol: i trochę wiedzy i orientacji w życiu :lol:
Na górę

Postautor: bela » 4 lis 2014, o 19:34

Ja zawsze popierałam PIS ale ten prawdziwy a nie niezależnych którzy się potem podszywają pod PIS po co tak robić napisać trzeba na jednej stronie PIS i na drugiej napisać PIS a nie bałamucić ludzi dlatego u nas było tak mało ludzi na zebraniu a jeszcze Radni nie urodzeni w POLSCE INNEGO POCHODZENIA :) :(
Na górę

Postautor: bil » 4 lis 2014, o 19:48

To niech nie mówi że jest z PIS bo popierać a być to jest różnica ,i nauczyciel w szczególności powinien o tym wiedzieć gadane to może ona ma, ale jako kandydat na takie stanowisko jak Wójt to ona się nie nadaje ,a zresztą o czym tu mówić my mamy swego konkretnego i solidnego Wójta który nie zawiódł nas w ostatnich czterech latach i nie zawiedzie przez następne TOMEK JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!
Na górę

Postautor: bodo » 4 lis 2014, o 20:45

Co to za kandydat na Wójta że nie wychodzi bezpośrednio do ludzi,później też ma zamiar przed nimi uciekać dobre zagranie pani Magdo a niby pisze pani że jest pani dla ludzi a nie ludzie dla pani właśnie dobrze że teraz wszyscy to widzimy jak jest naprawdę czy ma pani coś do ukrycia a może raczej strach przed pytaniami na które nie zna pani odpowiedzi jest to bardzo ciekawe i nowe przedwyborcze zagranie gratuluję nowego pomysłu.
Na górę

Postautor: basta » 4 lis 2014, o 22:41

Jakie to takie dżentelmeńskie opluwać anonimowo kobiety. Gratuluję - wiele to o was mówi.
Ja osobiście zagłosuję na Panią Sadłochę. JESTEŚMY Z PANIĄ.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 22:51

BELA pisze:A PANI SADŁOCHA JUŻ OSZUKUJE NIBY JEST Z PISU NA NA ODWROCIE PISZE ŻE JEST NIEZSZESZONA :lol:


Lepiej być bezpartyjnym i startować z listy partii niż BYĆ CZŁONKIEM PO I STARTOWAĆ Z INNEGO KOMITETU - JAK TO ROBI OBECNY WÓJT.
tu jest wszystko napisane
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/061805
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 00:23

Merytoryczna dyskusja, czemu nie. Pogadajmy o sprawach, które nas dotyczą jako mieszkańców. Propozycje zmian wrzućci. a nie tylko się opluwać.

Zdecydowałem się kandydować na radnego, to i otwarcie piszę.

www.zelezny.info.pl

P.S. Jak ktoś ma coś do mnie na stronie jest adres internetowy. Odpowiem tez i na forum. Mam odwagę kandydować , mam odwagę słuchać.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”