O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 paź 2015, o 16:46

Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 09:47

a gdzie mieszkańcy, żadnego zainteresowania, obojętność wielka dlaczego :?:
Na górę


Postautor: Gość » 7 paź 2015, o 10:38

Mieszkańcy gminy Lubycza Królewska nie wykazują zainteresowania w wielu kwestiach nawet wybory parlamentarne 2011 r jeżeli chodzi o frekwencję !!! średnia powiatowa-39%, sąsiednie gminy, Bełżec -37%, Jarczów-38%, Tomaszów 46%, a gmina Lubycza - 29% wielka gmina ale mało spójna szkoda :?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2015, o 20:33

Gość pisze:Mieszkańcy gminy Lubycza Królewska nie wykazują zainteresowania w wielu kwestiach nawet wybory parlamentarne 2011 r jeżeli chodzi o frekwencję !!! średnia powiatowa-39%, sąsiednie gminy, Bełżec -37%, Jarczów-38%, Tomaszów 46%, a gmina Lubycza - 29% wielka gmina ale mało spójna szkoda :?

Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 11:45

nie wydaje mi się, żeby Władza Gminna nie miała najmniejszego wpływu na odmowę, trzeba zapytać czy jakiekolwiek kroki w tym kierunku poczynili, mówienie, że to powiat decyduje i nic nie da się zrobić to trochę za mało. To może Swoje pensje i diety do powiatu niech tak bez walki oddadzą jak oddają powiatowi spokój i byt Naszej Lubyczy Królewskiej !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 11:50

nie narzekajcie miejscowość Lubycza Królewska to najlepiej dofinansowana miejscowość ostatnich 7-miu lat znalazła się na I-szym miejscu w powiecie i w I- szej dziesiątce województwa !!! Przyjadą, pojadą wiecznie siedzieć nie będą a z wyższą władzą kopać się nie opłaci bo nic w przyszłości nie dadzą, pomyślcie trochę zanim zaczniecie narzekać !!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 18:27

Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?[/quote]
Byli PGR-owcy zero kontaktu z rzeczywistością :D Buahahaha no to Człowieku popisałeś się mądrością ! Jeszcze przed nadaniem praw miejskich stałeś się już wielkomiejskim panem !:) Ludzie z PGR-ów jak mogą omijają Lubyczę by nie musieć się spotykać z Ludźmi twego pokroju. A ciemnotę to bardziej wy daliście sobie wcisnąć zgadzając się na te śmieszne miasto gdzie nie ma nic co może przyciągnąć ludzi by je odwiedzali!
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 19:46

Gość pisze:Jaka wpojnosc większość to byli PGR owcy porozrzucani po jakis osadach, zero kontaktu z rzeczywistoscia. Władza ktora dba o nich tylko w okresie wyborczym, ludzie ktorzy przybyli z różnych stron kraju, rdzenni lubyczanie to nikły procent. Ale mysle ze naszej gminnej władzy to na rękę. :roll: Swoją drogą to co władza na to jak Tomaszow Lubelski wciśnie nam tych brudasow na garba?

Byli PGR-owcy zero kontaktu z rzeczywistością :D Buahahaha no to Człowieku popisałeś się mądrością ! Jeszcze przed nadaniem praw miejskich stałeś się już wielkomiejskim panem !:) Ludzie z PGR-ów jak mogą omijają Lubyczę by nie musieć się spotykać z Ludźmi twego pokroju. A ciemnotę to bardziej wy daliście sobie wcisnąć zgadzając się na te śmieszne miasto gdzie nie ma nic co może przyciągnąć ludzi by je odwiedzali![/quote]

Widzisz pajacyku, ja w moim poscie przeciwienstwie do ciebie nikogo niechciałem obrazic. Akurat mam zone z takiegoż PgR i tesciów i troszkę tam mieszkałem, wiem jak zyją tam ludzie obojętni na to co dzieje się w gminie. Pozostawieni sami sobie władza ich olewa, sprubuj ich zmobilizowac do pracy społecznej na rzecz ich osady. Oczywiscie sa wyjatki jak wszedzie, ale wiekszosc zawsze twierdzi po co ? Pochamuj swoje kompleksy na punkcie miastowych. Ja pochodze z miasta mieszkam na wsi jest mi z tym ok.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2015, o 19:49

sory... oczywiscie POHAMUJ :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:11

każdy myślący wie, że Wójtem w Lubyczy zostaje się głosami mieszkańców Lubyczy i Machnowa Nowego wystarczy wkur....ić jednych i głosów w wyborach może zabraknąć już nie jeden kandydat się o tym przekonał, do wkur....nia Lubyckich mieszkańców wiele już nie brakuje, zesłanie emigratów i bierność władz gminy w tej kwestii może być jej początkiem końca !!! Poczekamy i zobaczymy jak postąpią coś zaradzą czy biernie będą czekali na przyjazd 600 osób !!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:22

tych 600 to taki BONUS od koalicji PO-PSL !!!! Partia rządzi, Partia radzi, Partia nigdy Cię nie zdradzi !!!! Daliśmy stadion z napisem LOVE, daliśmy drogi co pięknie LŚNIĄ a teraz dajemy 600 takich co kozy rżną :lol: W parlamentarnych głosuję na koalicję PO-PSL !!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:31

jak już przywiozą ciekawe na kogo będą zwalać winę pewnie gmina na powiat a powiat na gminę :lol !!! Najlepsze, że koalicja sponsorska wisi prawie na każdym płocie :wink: na pięknych plandekach wyborczych LŚNIĄ w blasku słońca !!! Kukiz 15 Pozdrawiam !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 13:11

Gość pisze:tych 600 to taki BONUS od koalicji PO-PSL !!!! Partia rządzi, Partia radzi, Partia nigdy Cię nie zdradzi !!!! Daliśmy stadion z napisem LOVE, daliśmy drogi co pięknie LŚNIĄ a teraz dajemy 600 takich co kozy rżną :lol: W parlamentarnych głosuję na koalicję PO-PSL !!!


Zajebiste:) Aż sobie nucę:) Proponuję te słowa wrzucić jako hymn "naszej" gminy. A co:)
Wielki szacunek.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 13:12

Lepiej brzmi Peło
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”