O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 lut 2016, o 14:18

dziewczyny śpiewaja bardzo ładnie, ale ja na mszy wolę bardziej tradycyjne wykonania, tzn. tradycyjny podkład, ten mnie wkurzał
Na górę

Postautor: 1259 » 9 lut 2016, o 03:38

"Lubycza Królewska i okolice"- Tomasz Żeleźny - super rzecz
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 09:20

Gość pisze:dziewczyny śpiewaja bardzo ładnie, ale ja na mszy wolę bardziej tradycyjne wykonania, tzn. tradycyjny podkład, ten mnie wkurzał

msza niech pozostanie mszą, od ponad 2000 lat obrzędy i forma ta sama a w Lubyczy w 2016 roku wprowadza się jakieś zmiany, wiele jest większych miast i bardziej rozwiniętych i (ulepszeń, unowocześnień nie wprowadzają)
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 12:24

Gdzie można kupić książkę T. Żeleźnego?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 18:09

W dużym groszku było ogłoszenie ostatnio Tam spytaj
Na górę

Postautor: gosscc » 9 lut 2016, o 19:27

msza niech pozostanie mszą, od ponad 2000 lat obrzędy i forma ta sama a w Lubyczy w 2016 roku wprowadza się jakieś zmiany, wiele jest większych miast i bardziej rozwiniętych i (ulepszeń, unowocześnień nie wprowadzają)[/quote]

jakie zmiany?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2016, o 20:46

Ania,
co bys nie zrobila,bedzie zle.
Tomaek
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 01:45

Książkę można kupić w "Groszku" i u mnie tez 530 477 444, a po jutrze juz w Centrum
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2016, o 18:13

Gość pisze:Książkę można kupić w "Groszku" i u mnie tez 530 477 444, a po jutrze juz w Centrum


w "książce" jest sporo błędów i "niedomówień" - starszych braci trzeba by co najmniej wziąć w cudzysłów, sowieckie wojska POD LWÓW podchodziły 19 września (https://pl.wikipedia.org/wiki/Agresja_Z ... olsk%C4%99), ...
aczkolwiek ważne że "książka" jest
(i niech palanty nie piszą "Tomek co byś robił i tak źle")
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 15:34

przepraszam, że tak się wtrącę w dyskusję mam pytanie trochę nie na temat, mianowicie czy w największej gminie powiatu Tomaszowskiego będą tworzone jakieś struktury Kukiz 15, z tego co się orientuję zainteresowanie głównie młodzieży jest ale konkretów i oficjalnej organizacji na terenie gminy nie ma.
Na górę

Postautor: sympatyk » 12 lut 2016, o 15:52

A po co ci struktury? Do czego one potrzebne, proszę daj argumenty. Kukiz 15 nie jest partią więc jako takie struktury sympatyków może i tak ale jak ktoś chciał to pomógł już wcześniej. Przed wyborami wiele osób próbowało się wkręcić aby coś uszczknąć.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 16:00

W innych województwach powoli tworzenie struktur rusza, na razie organizowane są w okręgach wyborczych, województwach powoli zejdą do powiatów i gmin, mam nadzieję, że ktoś w największej gminie powiatu takowe stworzy.
http://tygodnikilustrowany.pl/spoleczen ... struktury/
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2016, o 16:07

sympatyk pisze:A po co ci struktury? Do czego one potrzebne, proszę daj argumenty. Kukiz 15 nie jest partią więc jako takie struktury sympatyków może i tak ale jak ktoś chciał to pomógł już wcześniej. Przed wyborami wiele osób próbowało się wkręcić aby coś uszczknąć.

spokojnie każdy normalnie myślący człowiek, wie do czego potrzebne są struktury pomimo to że Kukiz 15 nie jest partią bo nie biorą subwencji od państwa nie znaczy, że muszą być nie zorganizowani, organizacja to podstawa. Wybory prezydenckie i parlamentarne ich wynik był czymś nie wyobrażalnie wielkim, teraz powoli trzeba tworzyć struktury od W-awy po gminę i kontynuować. To dopiero początek a Waść chciałby kończyć, Polska tonie tylko Sejm i Warszawa!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2016, o 21:39

no dobrze, jesteśmy miastem, czyli nie wsią więc co w takim razie z naszym sołtysem?
urzęduje dalej, czy "jego urząd" automatycznie ulega likwidacji? (a z nim cała zasłużona rada sołecka)
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2016, o 19:31

Gość pisze:no dobrze, jesteśmy miastem, czyli nie wsią więc co w takim razie z naszym sołtysem?
urzęduje dalej, czy "jego urząd" automatycznie ulega likwidacji? (a z nim cała zasłużona rada sołecka)

Niby urzęduje, ale ma być spotkanie sołeckie i sprawozdanie z działalności za ubiegły rok sołtysa i rady. Zawsze można podziękować za działalność.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”