O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 lis 2014, o 07:30

Gość pisze:
Gość pisze:A ja jednak namawiam do dyskusji. Rozmawiam z ludźmi i wiem czego oczekują4

http://www.zelezny.info.pl



Panie z kim tu dyskutować? Skoro wójt częstuje wódką na spotkaniach wyborczych, a jego klakierzy mają w d... dyskusje, bo Machnów i tak na nich zagłosuje.


Wydaje mi się, że Machnów jednak w większości popiera Magdę. Tak więc Tomek nie może być tak pewny. Trochę więcej pokory.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2014, o 07:33

Lubyczak pisze:Ja zagłosuje na Leszczyńskiego bo podoba mi się to co zrobił dla Lubyczy.
Najbardziej dziękuje mu za stadion, na który można w końcu spokojnie pograć, pobiegać.
Stadion wieczorami jest oblegany przez ludzi i nie mówcie że są to pieniądze wywalone w błoto.



No właśnie! A reszta gminy?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 22:34

i jak? wiadomo juz cos kto bedzie wójtem ?
Na górę

Postautor: got » 17 lis 2014, o 07:54

prawdopodobnie,leszczynski :shock:
Na górę

Postautor: yyyy » 17 lis 2014, o 08:02

100% Tomasz leszczyński nie widzę inną osobę na tym stanowisko brawo Tomek i teraz Ci gratuluję wygranej !!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 08:37

A znany jest skład Rady?
Na górę

Postautor: yyy » 17 lis 2014, o 08:47

W tych wyborach najlepiej wypadło Hrebenne nie mają swojego radnego z Hrebennego jeszcze tylko pasowało wam wybrać sołtysa z Mostów . Już nawet nie pamiętam kto był ostatnim radnym z Hrebennego.
Na górę

Postautor: Ania » 17 lis 2014, o 08:52

Yupi Yupi brawo Tomasz!!!!! Jak tu cisza,gdzie tez pann co tak duzo pisal :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:05

yyy pisze:W tych wyborach najlepiej wypadło Hrebenne nie mają swojego radnego z Hrebennego jeszcze tylko pasowało wam wybrać sołtysa z Mostów . Już nawet nie pamiętam kto był ostatnim radnym z Hrebennego.

Są i inne miejscowości, gdzie wyborcy nie mieli radnego ze swojej miejscowości.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:31

Brawo Tomek!!!! Teraz pora na zmianę przewodniczącego Rady Gminy. Temu panu już dziękujemy
Na górę

Postautor: buuu » 17 lis 2014, o 09:51

No to teraz gmina juz całkiem sie stoczy. A nie, przepraszam, Lubycza bedzie odpicowana a okoliczne wioski nadal beda mieć głeboko w dupie. Ludzie, jesteście debilami skoro tak wybraliście
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:54

teraz czekamy na realizacje obietnic i chodniki w machnowie i miejsca pracy dla ludzi z machnowa
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:56

nie byl ten pan najlepszym gospodarzem tej gminy ale skoro go wybrali no coz poprzednia kadencja trojka z minusem zobaczym
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:57

Z machnowa? Przecież on wodociąg, chodniki, nowe drogi i miejsca pracy obiecywał w każdej miejscowości ! Ja nie rozumie jak ludzie mogli w cos tak absurdalnego uwierzyć. Jeszcze bedą płakać i pluć w brodę ze złe postawili krzyżyk na liście
Na górę

Postautor: Goscccc » 17 lis 2014, o 10:02

Ludzie z tego co wiem to Pan Tomasz nic nie obiecywal nikomu sami sobie roicie w tych gowkach jestem zadwolony ze mamy tego samego wojta i mam nadzieje ze jeszcze lepiej sie wykarze nie tylko w Lubyczy,czy w Machnowie i Siedliskach itd.tylko wszedzie :P
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”