O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 sty 2016, o 10:22

Gość pisze:
Gość pisze:Nic się nie stało! Po prostu, trzeba trochę pojątrzyć, ponapuszczać jednych na drugich, wywołać niezadowolenie, poddać w wątpliwość słuszność przełożenia akcji dla pogorzelców. To przecież takie polskie: nie może być dobrze, trzeba szukać dziury w całym.


powtarzam jeszcze raz anielska duszyczko - jak się czują ci którzy bez domu liczyli na pomoc, a mają czekać tydzień dłużej (a matoł pisze że "nic się nie stało!")


A Ty kiedy rozmawiałeś? Czy znasz sytuację, czy tylko piszesz co Ci się wydaje? A może pomoc została zorganizowana ale nie ma potrzeby się z tym obnosić?
Na górę

Postautor: ggr » 14 sty 2016, o 21:38

Gość pisze:niektóre podkłady muzyczne kolęd śpiewanych przez Ognisko Muzyczne Tryton nadają się co najwyżej do jakiejś mordowni, a nie kościoła; sposób śpiewania zresztą też


Moim zdaniem dziewczyny śpiewały świetnie, ludzie przyzwyczaili sie do monotonnych i podstawowych pieśni i kolęd a tu chociaz było ciekawie i powinno być więcej takich koncertów. W dużych miastach jest duzo takich scholi i nikt nie narzeka tylko tu ludzie zamykają sie na coś nowego, szczególnie dla młodzieży myśle że jest to zachęcające :)
Na górę

Postautor: fajnie » 15 sty 2016, o 19:07

ggr pisze:
Gość pisze:niektóre podkłady muzyczne kolęd śpiewanych przez Ognisko Muzyczne Tryton nadają się co najwyżej do jakiejś mordowni, a nie kościoła; sposób śpiewania zresztą też


Moim zdaniem dziewczyny śpiewały świetnie, ludzie przyzwyczaili sie do monotonnych i podstawowych pieśni i kolęd a tu chociaz było ciekawie i powinno być więcej takich koncertów. W dużych miastach jest duzo takich scholi i nikt nie narzeka tylko tu ludzie zamykają sie na coś nowego, szczególnie dla młodzieży myśle że jest to zachęcające :)


Zgadzam się z odpowiedzią. Chociaż nie słyszałam występu, to wiem jak śpiewają. I może to prawda, że czasami te podkłady pasują bardziej na dyskotekę niż do kościoła, ale dziewczyny przygotowywane są świetnie i profesjonalnie. Nic Wam, pobożni, bogobojni parafianie nie zaszkodzi,, jak raz na jakiś czas posłuchacie czegoś młodzieżowego.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2016, o 17:33

W Kronice pisali, że Żeleźny książkę o Lubyczy wydał
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2016, o 18:55

w końcu jest wam lepiej mieszczanie?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2016, o 20:12

Moim zdaniem dziewczyny śpiewały świetnie, ludzie przyzwyczaili sie do monotonnych i podstawowych pieśni i kolęd a tu chociaz było ciekawie i powinno być więcej takich koncertów. W dużych miastach jest duzo takich scholi i nikt nie narzeka tylko tu ludzie zamykają sie na coś nowego, szczególnie dla młodzieży myśle że jest to zachęcające :)[/quote]

Zgadzam się z odpowiedzią. Chociaż nie słyszałam występu, to wiem jak śpiewają. I może to prawda, że czasami te podkłady pasują bardziej na dyskotekę niż do kościoła, ale dziewczyny przygotowywane są świetnie i profesjonalnie. Nic Wam, pobożni, bogobojni parafianie nie zaszkodzi,, jak raz na jakiś czas posłuchacie czegoś młodzieżowego.[/quote]

OK
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2016, o 20:13

Gość pisze:W Kronice pisali, że Żeleźny książkę o Lubyczy wydał


zgadza się. każda taka inicjatywa jest godna pochwalenia
Na górę

Postautor: TRYTON 1 » 17 sty 2016, o 17:26

fajnie pisze:
ggr pisze:
Moim zdaniem dziewczyny śpiewały świetnie, ludzie przyzwyczaili sie do monotonnych i podstawowych pieśni i kolęd a tu chociaz było ciekawie i powinno być więcej takich koncertów. W dużych miastach jest duzo takich scholi i nikt nie narzeka tylko tu ludzie zamykają sie na coś nowego, szczególnie dla młodzieży myśle że jest to zachęcające :)


Zgadzam się z odpowiedzią. Chociaż nie słyszałam występu, to wiem jak śpiewają. I może to prawda, że czasami te podkłady pasują bardziej na dyskotekę niż do kościoła, ale dziewczyny przygotowywane są świetnie i profesjonalnie. Nic Wam, pobożni, bogobojni parafianie nie zaszkodzi,, jak raz na jakiś czas posłuchacie czegoś młodzieżowego.


Może niektórym z Lubyckiej publiczności nasze dziewczyny nie przypadły do gustu, ale za to komisji oceniającej podczas XXII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w BĘDZINIE tak.
Zespół wokalny wyśpiewał II miejsce w kategorii młodzieżowe zespoły wokalne wykonując ten sam repertuar.
Pozdrawiamy gorąco, tych którzy kibicują młodym, zdolnym :)

Anna Czuchaj-Seńko
Na górę

Postautor: BABCIAJ » 21 sty 2016, o 17:33

MNIE SIĘ BARDZO PODOBAŁO JAK KTOŚ SŁUCZA METALIKI NO TO PEWNIE TAM NIE ODNALAZŁ SIEBIE NAUCZYCIELE ŚLICZNIE ŚPIEWALI I DZIECI MŁODZIEŻ GRATULUJĘ WAM WSZYSTKIM I DO PRZODU ALLELUJA . :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2016, o 20:19

http://bip.lublin.uw.gov.pl/plikidosc/i ... a_2016.pdf

A droga powiatowa Lubycza - Dyniska?
Obiecanki...
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 07:57

Gość pisze:http://bip.lublin.uw.gov.pl/plikidosc/infrastruktura/Lista_wnioskow_zakwalifikowanych_PRGIPID_na_2016.pdf

A droga powiatowa Lubycza - Dyniska?
Obiecanki...

Jak Starosta powiedział, że zrobi to zrobi. I co wtedy powiecie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2016, o 18:21

Poczekamy - zobaczymy ...
Na górę

Postautor: luzik » 28 sty 2016, o 09:13

Chyba pamięć mi szwankuje ponieważ wydawało mi się, że tę drogę wójt ( sorry burmistrz ) obiecywał. Ale kto wierzy w obietnice wyborcze.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2016, o 21:59

Gość pisze:
Gość pisze:http://bip.lublin.uw.gov.pl/plikidosc/infrastruktura/Lista_wnioskow_zakwalifikowanych_PRGIPID_na_2016.pdf

A droga powiatowa Lubycza - Dyniska?
Obiecanki...

Jak Starosta powiedział, że zrobi to zrobi. I co wtedy powiecie?

Wtedy powiem: HIP HIP HURA! Niech żyje Starosta :)
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2016, o 22:37

Jak się podoba książka?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”