O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 12:11

zabawy, imprezy dla przyjacół PO, wyprzedaż gminnego majątku, nieprzemyślane inwestycje ... to są osiągnięcia wójta Leszczyńskiego

wybudował stadion za ponad 4 MILONY złotych z gminnego budzetu !!!
a w gminie brakuje dróg...
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 12:45

bezsensowne paplanie nie łudźcie się i tak wygramy, Machnów Nowy mamy za sobą 400 głosów w 2010 r. o czymś świadczy piszcie i tak wiemy swoje.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 12:59

zaagitowała swoją wioskę i jeszcze dwie inne 50 osób na krzyż i krzyczy, na polityce trzeba się choć trochę znać żeby rządzić, w grze liczy się Lubycza i Machnów Nowy tam mamy pewne i krzycz może jeszcze w trzeciej wiosce Cię usłyszą :lol: :lol: :lol: trzeba myśleć a nie krzyczeć :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 13:09

w poprzednim glosowaniu w machnowie wzielo udzial 27 osob reszta nie miala na kogo glosowac teraz to samo sami swoi nic nie znaczacy ludzie tz nic dobrego ani dla miejscowosci ani dla gminy nie zrobili
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 13:18

chodzi mi o okręg Machnów Nowy głosowało w nim za Wójtem 400 osób w 2010 roku, Głąb popłynął jak zmyty nawet w tym się nie orientujecie, żeby brać się do rządzenia choć trochę trzeba się zapoznać co, gdzie jak i do kogo uderzać wiesz co to jest 400 głosów w wyborach na Wójta, pomyślcie zanim zaczniecie działać w terenie bo działać to trzeba umieć my tam mamy większość życzę powodzenia !!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 13:34

Leszczyński w pierwszej turze pewne, kto mądry wie, a kto głupi niech się łudzi :lol: :lol: :lol: szkoda pisać zatkało co nie dyskutujcie bo tylko wyłazi jak jesteście niekumaci i się pogrążacie!!! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 14:01

nie rezygnuj nie jesteśmy tacy głupi za jakich nas uważasz chcemy dyskutować, nie powiem uszanowanie te ostatnie trzy wpisy naprawdę wysoki poziom polityki podziwiam Cię, trzeba trochę w tym siedzieć widać że jesteś nie byle kim pewnie gdzieś tam w jakiejś wiosce w kampanii trochę działasz, jeszcze nic nie jest przesądzone w tym tygodniu się okaże kto wygra jeśli ty już zakończyłeś działanie to naprawdę musisz być pewny, dziwię się że w tym tygodniu nigdzie nie uderzasz i nic nie działasz, to bardzo źle ja mogę powiedzieć Ci jedynie tyle, bo cóż Ci mogę doradzać gościowi który wszystko już wie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 14:23

W tych wyborach kluczem do zwycięstwa będzie głosowanie w Potokach. Wiem co piszę :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:07

Wracając do tematu ZUK. W tej postaci musi zostać postawiony w stan likwidacji. Im szybciej, tym lepiej. Umarzanie blisko milionowego podatku nic nie da, bo zaległe i tak musza zapłacić do ...kasy gminy. Stąd cena wody i ścieków, a to dopiero początek. W ZUK brak kasy na wszystko.
Ale skoro radca prawny i inne etatowe mądre głowy nie wiedzą, że jak się przekazuje majątek do spółki to będzie musiała ona płacić podatek - cóż. Milon w te, milin w tamte. Ciemny lud to kupi. O przepraszam, oświecony nowymi lampami na stadionie świecącymi niemal do północy dzień w dzień. Ku chwale
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:14

Wracając do tematu kluczy. Wszystko rozstrzygnie się w Potokach.
Na górę

Postautor: NeroLuna » 8 lis 2014, o 15:14

Oczywiście chcemy dyskutowac, ale z ludzmi, których iloraz inteligencji jest wyższy od ilorazu kamienia. Skoro tak bronicie wójta i szykanujecie kandydatów, dlaczego nie odpowiecie choćby na jedno moje pytanie konkretnie? Nie znacie odpowiedzi czy sie boicie? A moze byłoby to powyżej waszych kompetencji, do których zalicza sie cmokanie tyłka i zgrywanie plakatów? Chcemy dyskutować, ale jak brzmi powiedzenie " nie dyskutuj z idiota, idiota najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem".
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:21

Gość pisze:Wracając do tematu kluczy. Wszystko rozstrzygnie się w Potokach.

moim zdaniem Gruszka przeważy szalę zwycięstwa, tak to pewne!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:22

Gość pisze:zaagitowała swoją wioskę i jeszcze dwie inne 50 osób na krzyż i krzyczy, na polityce trzeba się choć trochę znać żeby rządzić, w grze liczy się Lubycza i Machnów Nowy tam mamy pewne i krzycz może jeszcze w trzeciej wiosce Cię usłyszą :lol: trzeba myśleć a nie krzyczeć :lol: :lol: :lol:

:shock:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:24

Gość pisze:chodzi mi o okręg Machnów Nowy głosowało w nim za Wójtem 400 osób w 2010 roku, Głąb popłynął jak zmyty nawet w tym się nie orientujecie, żeby brać się do rządzenia choć trochę trzeba się zapoznać co, gdzie jak i do kogo uderzać wiesz co to jest 400 głosów w wyborach na Wójta, pomyślcie zanim zaczniecie działać w terenie bo działać to trzeba umieć my tam mamy większość życzę powodzenia !!!

możesz zakończyć tę dyskusję :cry: o takich rzeczach nie rozmawia się na forum
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2014, o 15:28

Gość pisze:
Gość pisze:chodzi mi o okręg Machnów Nowy głosowało w nim za Wójtem 400 osób w 2010 roku, Głąb popłynął jak zmyty nawet w tym się nie orientujecie, żeby brać się do rządzenia choć trochę trzeba się zapoznać co, gdzie jak i do kogo uderzać wiesz co to jest 400 głosów w wyborach na Wójta, pomyślcie zanim zaczniecie działać w terenie bo działać to trzeba umieć my tam mamy większość życzę powodzenia !!!

możesz zakończyć tę dyskusję :cry: o takich rzeczach nie rozmawia się na forum



Hahahaha strzał w kolano :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”