O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 sty 2015, o 18:33

zajęcia piłki nożnej dla małych dzieci - poniedziałek i piątek godz.15
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2015, o 18:45

dziekuję
Na górę

Postautor: debus » 17 sty 2015, o 20:20

Gość pisze:
Debus pisze:musiałem wpis naprawić. ...... Bo ja nie gość jestem ja tutejszy, oj taki ze wsi ja nie bardzo ( jak to moja wnusia mówi ----- nie kumam czaczy---- ale kumam jak ktoś pierdoli od rzeczy . Od dawna was czytam, od nie dawna zaczynam pisać. i albo masz GOŚCIU coś mądrego do powiedzenia, albo od dziś będę was gości:( co od picu piardolą coś, nazwę FRAJER) konkrety proszę!!!!!!
DĘBUS
PS,
> NIE PREDSTAWIĘ SIE Z NAZWISKA.
SZACUN DLA TOMKA

Po składni twojej wypowiedzi tylko widać jaki elektorat ma Tomek :)



szanuję wójta, ale wtedy na myśli był kto inny.

< SZACUN DLA TOMKA ŻELEŹNEGO >
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2015, o 22:46

Gość pisze:czyzby ten radny miszkal w hucie lubyckiej bo tak to sie dziwnie sklada ze radni ulepszaja drogi chodniki kolo swego domku

A widziałeś Ty kiedy grabie co grabią o siebie :?: :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2015, o 08:41

a wiec jednak prawda TERAZ DRODZY WYBORCY SAMI WIDZICIE ZE WYBIERACJE KARIEROWICZOW KTORZY O WAS MYSLA PRZED WYBORAMI MALE ;OJCZYZNY: TEZ MOGA SIE ZBUNTOWAC I CORAZ BARDZIEJ JEST TO WSROD LUDZI SLYSZANE I DLA NIEKTORYCH MOZE ZOSTAC TYLKO JEDNA DROGA PUTIN PRZYJMUJW WSZYSTKICH
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2015, o 08:49

UPOMINAM SIE i jest to droga gminna chodzi o ul strazacka slawna kiedys jej juz nie mozna nazwac ze sa dziury to jest sama dziura i dziura zalatana a w tej lacie dalej dziury jesli ktos chce zazyc andrenaliny to polecam 150 na godz ta machnowska droga MUROWANY ODDLOT a moze by na niej zarabiac sprzedawac bilety Panowie radni do roboty
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 10:35

wszystkie wpisy o Wójcie, a Gmina to nie tylko Wójt jest też i Rada Gminy jak sprawdza się nowy Przewodniczący, coś radzi i decyduje czy tylko słucha Wójta i przytakuje :?:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 13:48

jeszcze do tego brawo bije! Rada jest posłuszna swemu Panu, brak jakiejkolwiek opozycji nie wróży nic dobrego
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 15:16

Gość pisze:UPOMINAM SIE i jest to droga gminna chodzi o ul strazacka slawna kiedys jej juz nie mozna nazwac ze sa dziury to jest sama dziura i dziura zalatana a w tej lacie dalej dziury jesli ktos chce zazyc andrenaliny to polecam 150 na godz ta machnowska droga MUROWANY ODDLOT a moze by na niej zarabiac sprzedawac bilety Panowie radni do roboty

Jaka to Machnowska droga? Machnów tylko przy tej drodze jest położony a o jej remont obok władz naszej gminy powinno zależeć również gminom Ulhówek , Telatyn
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 15:52

ul strazacka w machnowie nalezy tylko do gminy lubycza wstyd nazwac ja ulica mozna ja pokazywac jako wizutowka gminy lubycza zastanawiam sie dlaczego w folderach peanow o gminie nie ja jej zdjecia
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2015, o 17:22

Gość pisze:jeszcze do tego brawo bije! Rada jest posłuszna swemu Panu, brak jakiejkolwiek opozycji nie wróży nic dobrego

Rada to nie opozycja i wcale nie musi przez cztery lata prowadzić wojny z Wójtem, a to że jest zgodna to dobrze jak to mówią zgoda buduje nie zgoda rujnuje.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 13:31

bajeczki o powszechnej zgodzie i klepaniu po pleckach to możesz dzieciom wciskać.


wiesz po co potrzebna jest niezależna i podmiotowa rada?
na przykład po to, aby rozliczyć wójta za wykonanie ostatniego budżetu za 2014 rok.
tak go realizował, że wyszło prawie 3,5 miliona deficytu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 16:56

Gość pisze:bajeczki o powszechnej zgodzie i klepaniu po pleckach to możesz dzieciom wciskać.


wiesz po co potrzebna jest niezależna i podmiotowa rada?
na przykład po to, aby rozliczyć wójta za wykonanie ostatniego budżetu za 2014 rok.
tak go realizował, że wyszło prawie 3,5 miliona deficytu.

3,5 mln na taką gminę to gigantyczne straty , jeżeli w tej radzie ludzie mają mózgi powinni się zastanowić nad tym jak zagłosować w sprawie wykonania budżetu za miniony rok!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 18:13

Z komitetu wyborczego z którego startował wójt wybrano aż 9 radnych, z komitetu Szczepańskiej 4 osoby, więc w radzie gminy zdecydowaną większość stanowią "ludzie wójta" i z niczego nie będą go rozliczać!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 18:30

Ale to wyborcy tak wybrali. I podejrzewam, że bardziej głosowali na LUDZI (w sensie pojedynczego człowieka) niż na członków poszczególnych komitetów.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”