O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 08:55

tylko duda korwin to wariatuncio
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 15:31

Gość pisze:tylko duda korwin to wariatuncio


W tym przypadku to właśnie Korwin jest mniejszym złem. POPiS rządzi juz 25 lat i popatrz co narobii i jakie jeszcze mają ambicje na wyniszczenie tego kraju.

A ja głosuje na Grzegorz Brauna jak i pewien niedawno spotkany przeze mnie profesor. Twierdzi on, że to jedyny kandydat na którego warto głosować a do tego prawdziwy patriota, który się już wystarczająco wycierpiał dla Polski. Podzielam to zdanie głoszone przez mądrzejszych ode mnie i głosuję na Brauna.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 15:40

o czym ta dyskusja wiadomo, że Lubycza Platformą stoi główna i pośrednia władza, wiadome że Bronek to ten główny i jedyny.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 19:07

Ja tam uważam, że Bronek to komuch.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 15:05

kazde wybory takie same na pierwszym miejscu obiecanki i prosba glosujcie na mnie bo tylko ja jestem wart waszego glosu a po wyborach nic nie moge dla was zrobic teraz juz nie jestescuie mi potrzebi zawracacie mi glowe nie mam czasu JA MAM WLASNE SPRAWY WASZE MNIE NIE INTERESUJA ciag dalszy zobaczymy sie za 4 lata i znowu wam naobiecuje gruszek na wierzbie PA....PA....
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 15:17

Tylko Korwin ma program i jasną wizję swojej kandydatury.
Jeżeli uważacie inaczej to proszę wrzucić ze trzy punkty programowe waszego kandydata.
Tylko bez "spokoju i bezpieczeństwa" proszę :) i innych takich sloganów.
Czas przejrzeć na oczy.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 15:23

Wątek jest o Lubyczy i je przyszłości, co ma do tego Korwin, czy inny Braun?
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 16:10

Gość pisze:Wątek jest o Lubyczy i je przyszłości, co ma do tego Korwin, czy inny Braun?


To że, zbliżają się wybory i ten kto wygra będzie właśnie tworzył tą przyszłość
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 16:56

Będzie wam lepsze jutro jak banderowcy granicę przesuną i wejdziecie w skład banderlandi ! A to z powodu tego banderowskiego pomnika który wasza gmina toleruje na cmentarzu w Wierzbicy !
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 18:10

trzeba zburzyc i nie bedzie problemu a oni zburza pomniki naszych zolnierzy na swoim terenie
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2015, o 10:24

władza nie wie jak to zrobić "delikatnie", więc dać chłopakom pod sklepem pare flaszek i problem rozwiążą, władza napiętnuje chuligaństwo ale pomnika nie musi odbudować
Na górę

Postautor: rajd » 17 kwie 2015, o 09:01

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2015, o 20:06

Gość pisze:
Gość pisze:Wątek jest o Lubyczy i je przyszłości, co ma do tego Korwin, czy inny Braun?


To że, zbliżają się wybory i ten kto wygra będzie właśnie tworzył tą przyszłość


ić sy Pietrus walnij sete w Honkongu
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 11:16

Widzę, że realnie coś się w LK dzieje. W końcu ktoś się wziął za ul. Dolną. I za całokształt naszej wsi. To dobry pomysł, za to honor wójcie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 15:17

No, ja wyjeżdżam za granicę bo nie ma tu pracy ani przyszłości dla młodych. No chyba, że dla znajomych wójta.
Pozdrawiam Lubyczan, szczególnie tych starszych bo w krótce zostaniecie sami ze sobą i kto inny was pozdrowi jak nie ja;)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”