O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 mar 2024, o 16:27

Lepszy filmik na fejsie niż np. lans z ambony.
Na górę

Postautor: Mors 123 » 30 mar 2024, o 16:40

Lepszy filmik na fejsie niż np. lans z ambony.
Uczony Księdzu zazdrościsz?
Wesołych okręg nr 1 zdrowych okręg nr 2 spokojnych okręg nr 3 świąt okręg nr 4........
🤣
Na górę

Postautor: Kopok » 30 mar 2024, o 17:36

Lepszy filmik na fejsie niż np. lans z ambony.
W sedno!!
Na górę

Postautor: trwam » 30 mar 2024, o 21:09

Troszkę się pogubiłem, kto jest kandydatem na burmistrza? Bogdan czy Edyta? Ponieważ kampanię prowadzą równie aktywnie, to budzi kolejne wątpliwości, kto będzie podejmował w przyszłości decyzje.
Na górę

Postautor: Nikt » 30 mar 2024, o 21:16

Troszkę się pogubiłem, kto jest kandydatem na burmistrza? Bogdan czy Edyta? Ponieważ kampanię prowadzą równie aktywnie, to budzi kolejne wątpliwości, kto będzie podejmował w przyszłości decyzje.
Rządzić będzie Boguś, Edytka dopiero walczy o prawa kobiet w naszej gminie.
Na górę

Postautor: Typ » 31 mar 2024, o 21:58

Uczony Księdzu zazdrościsz?
Wesołych okręg nr 1 zdrowych okręg nr 2 spokojnych okręg nr 3 świąt okręg nr 4........
🤣
Myślę że nie o księdza tu chodzi :)
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2024, o 10:30

Rządzić będzie Boguś, Edytka dopiero walczy o prawa kobiet w naszej gminie.
To i tak lepiej przynajmniej ktokolwiek będzie za cokolwiek odpowiedzialny a nie tak jak teraz
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2024, o 19:35

To i tak lepiej przynajmniej ktokolwiek będzie za cokolwiek odpowiedzialny a nie tak jak teraz
Taaa odpowiedzialny za konto w banku😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2024, o 20:22

Mnie wzruszyły najbardziej życzenia kandydata z okręgu nr. 15 😍
To naprawdę wyjątkowy okręg ...
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2024, o 20:32

Przed nami cztery dni "cudów". Będą obiecanki, wizje, plany i marzenia.
Najfajniejsze będą "udawanki":
To nie Ja.
Ja nie rządziłem/ał przez ostatnie pięć lat to ONI.
Ja robiłem wszystko dla mieszkańców.
Nasza partia od 40 lat .... itd, itp.
A później będzie już spokój.
Na górę

Postautor: Men » 1 kwie 2024, o 22:11

To i tak lepiej przynajmniej ktokolwiek będzie za cokolwiek odpowiedzialny a nie tak jak teraz
Rozumiem że to żart prima aprilis?
Na górę

Postautor: Men » 2 kwie 2024, o 14:49

Ostatni post kandydatki to nieznajomość tematu, lub prawa. Utworzenie Zespołu Koordynującego OSP, KGW i stowarzyszeń... OSP- zasady jego działania są ściśle opisane na stronie MSWIA, niby jak miałby koordynować ich jakiś zespół cywilny. Ciężko też sobie wyobrazić jakąś koordynację KGW, a już całkowity odlot jeżeli mowa o stowarzyszeniach. Każde stowarzyszenie ma swoje, cele wizję itp. niby po co im koordynator? Chciałaby kandydatka przejąć kontrolę nad działalnością stowarzyszeń? Innego celu nie widzę. Jest stowarzyszenie, zgłasza swoje zamiary, stara się o dotacje i sprawa zamknięta. Nikt nie może zmuszać różnych stowarzyszeń do jakiegoś działania. Odnoszę wrażenie że cały ten ZK ma ma celu podporządkowanie ww podmiotów burmistrzowi i utworzenie miejsc pracy dla swoich.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 15:54

Kiedyś już pisałem ale jeszcze raz napiszę. Oddanie głosu na którego kolwiek z kontrkandydatów obecnego to powrót starych elit do władzy. Żaden z nich nie myśli o rozwoju gminy, chodzi tylko i wyłącznie o zemstę i koryto. Kandydat który nie wystawia kompletu radnych? Co można myśleć o jego celach w gminie, drugi z kandydatów zapomina o okręgu wyborczym i to tych w którym są największe problemy związane z przeszłością i właśnie w takie okręgi trzeba najwięcej inwestować ( nie piszę tu tylko o pieniądzach, mowa również o innych problemach). Cel główny kandydatury , likwidacja szkoły w machnowie i brak hali sportowej. Super program.
Na górę

Postautor: Pgrus » 2 kwie 2024, o 16:26

Ale dla kogo Ty chcesz budować halę? Ile jest dzieci w szkole? Ile będzie za kilka lat?
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 17:02

Ale dla kogo Ty chcesz budować halę? Ile jest dzieci w szkole? Ile będzie za kilka lat?
Jaki problem? Hale wybudować a za następnej kadencji sprzedacie albo inżynierom oddacie. Proponuję punkt w programie zatrzymujący ludzi w gminie a nie myśleć o rozkładaniu dorobku. Pieniądze na halę będą z zewnątrz i dlaczego jej nie wybudować? Może lepiej pieniążki przeznaczyć na lipny projekt i rozdać swoim jak za dawnych PO czasów?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”