O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zzz885 » 25 lut 2015, o 09:41

Co racja to racja. Ankieta??? Bez nazwiska i imienia??? Niech sobie gotowce nakserują w gminie i wynik wyjdzie ze 120 %.
Na górę

Postautor: KAZ » 25 lut 2015, o 10:13

Ludzie raz nie przeszło to po co to? Teraz dalej od nowa wniosek składają. Niech ci od wniosku zajmą się pozyteczną robotą. Na ankietę szkoda papieru, bo oni już tam dawno wynik mają.BEI
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 11:03

Gość pisze:Chcesz odpowiedź - przedstaw się. Żeleźny


a jaki problem jestem Marian Wawrzyszczuk

zatem wal smiało, co chcesz osiągnąc poprzez puszczanie antypolskiego filmu
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 14:25

oli pisze:Jakim miastem, po co tu miasto i do czego, żeby płacić większe podatki na utrzymanie urzędników. Komu się marzy to miasto??? Jestem młodym mieszkańcem gminy i dla mnie to śmieszny pomysł. Dajcie nam pracę. o nas tu czeka ??? w tym mieście???? bezrobocie??? kto może ten ucieka za granicę! ludzie opamiętajcie się, jakie miasto :)))???zapytajcie ludzi z miasta jakie płacą podatki za działki??? 80% mieszkańców chce miasta? wiedzą to na podstawie tej śmiesznej ankiety??? czy ona jest miarodajna??? brak słów

lEPIEJ MIESZKAĆ W BOGATEJ WSI, ŻEBY NAM SIĘ WSZYSTKIM DOBRZE ZYŁO, NIŻ W PODUPADŁYM MIEŚCIE BEZ ŻADNYCH PERSPEKTYW. W LUBYCZY POTRZEBA MIEJSC PRACY, ŚCIĄGNIĘCIA INWESTORÓW, MĄDREGO ZAGOSPODAROWANIA PUSTOSTANÓW PO SZKOLE, TAK ABY TO BYŁO Z KORZYŚCIĄ DLA MIESZKAŃCÓW, POMYSŁÓW NA TO ŻEBY MŁODZI ZOSTALI A NIE UCIEKALI STĄD. NIESTETY WSZYSTKO ZMIERZA W ZŁYM KIERUNKU. TAK JAK JUZ KTOŚ NAPISAŁ ANKIETA TO TYLKO PIC NA WODĘ... POWINNO BYĆ PRZEPROWADZONE PRAWDZIWE REFERENDUM
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 17:01

A jakich inwestorów mieszkańcy oczekują. Czy ktoś może podać przykład jaka inwestycja miałaby szansę na powodzenie w LK
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 17:40

Nikt dotychczas nie udowodnił, że Lubycza miała prawa miejskie, tak jak nikt dotychczas nie udowodnił, że Lubycza ich nie miała. Sprawa nie jest taka prosta. Faktem jest, że Lubycza nie ma typowego rynku miejskiego, liczbę mieszkańców się naciąga poprzez przyłączanie sąsiednich wiosek z typowo wiejską zabudową, zamyka się szkołę, która jest dużym plusem przy nadaniu praw miejskich itp. Co do ankiet to zawsze są one niemiarodajne i mało wiarygodne. Z różnych względów. Wątpliwości jest dużo więcej łącznie z mentalnością co niektórych. Zmiana statusu wcale nie musi sprawić, że mieszkaniec wsi stanie się nagle wielkim mieszczuchem. Słoma potrafi z butów bardzo długo wystawać. Mnie osobiście Lubycza - wieś w niczym nie przeszkadza i niczego nie ujmuje. Wprost przeciwnie. Czy nie lepiej jest mieszkać we wsi, która swym wyglądem w wielu kwestiach przypomina miasto, czy też w mieście, które również w wielu kwestiach przypomina typową wieś? Kwestiach, jak już wcześniej wspomniałem, nie tylko typowo urbanistycznych, ale także społeczno-kulturowych. Warto to wszystko rozważyć.

Pozdrawiam świadomych lubyczan
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 18:18

Gość pisze:W imieniu swoim i Stowarzyszenia KGW "LUBCZYK" zapraszam na seans filmowy. Będziemy pokazywać oscarowy, jak się okazuje, film "IDA" (mam licencję na publiczne odtwarzanie od firmy SOLOPAN załatwioną jeszcze przed tym kiedy film otrzymał Oscara).
Dzień - sobota 28. Godzina 18.
Duża świetlica dawnego POM-u.
Zapraszamy serdecznie.
Nie będzie biletów, a cegiełki na statutową działalność Stowarzyszenia KGW "Lubczyk" - 5 złotych.



Tomasz Żeleźny


Czy ty (celowo małą literą) jesteś Polakiem? Nie rozumiesz co robisz, czy szkodzisz celowo?
Na górę

Postautor: ela123 » 25 lut 2015, o 18:53

Gość pisze:A jakich inwestorów mieszkańcy oczekują. Czy ktoś może podać przykład jaka inwestycja miałaby szansę na powodzenie w LK

no ma być Biedronka w Hrebennem tak władze obiecali przed wyborami i prace w niej
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 19:31

Przedstaw się. Z anonimami nie rozmawiam.
Ż.



Gość pisze:
Gość pisze:W imieniu swoim i Stowarzyszenia KGW "LUBCZYK" zapraszam na seans filmowy. Będziemy pokazywać oscarowy, jak się okazuje, film "IDA" (mam licencję na publiczne odtwarzanie od firmy SOLOPAN załatwioną jeszcze przed tym kiedy film otrzymał Oscara).
Dzień - sobota 28. Godzina 18.
Duża świetlica dawnego POM-u.
Zapraszamy serdecznie.
Nie będzie biletów, a cegiełki na statutową działalność Stowarzyszenia KGW "Lubczyk" - 5 złotych.



Tomasz Żeleźny


Czy ty (celowo małą literą) jesteś Polakiem? Nie rozumiesz co robisz, czy szkodzisz celowo?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 19:34

Witam Panie Marianie,

oglądał Pan film? Bo ja nie. Trzeba obejrzeć, a później komentować. Myślę, że najważniejsze nagrody branży filmowej, zarówno europejskie, azjatyckie, a w końcu Oscar to nie przypadek.

Pozdrawiam

Ż.

P.S. Miło, że się Pan przedstawił. Okazuje się, że można normalnie pogadać. Bez obrażania.

Gość pisze:
Gość pisze:Chcesz odpowiedź - przedstaw się. Żeleźny


a jaki problem jestem Marian Wawrzyszczuk

zatem wal smiało, co chcesz osiągnąc poprzez puszczanie antypolskiego filmu
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 20:18

Gość pisze:Witam Panie Marianie,

oglądał Pan film? Bo ja nie. Trzeba obejrzeć, a później komentować. Myślę, że najważniejsze nagrody branży filmowej, zarówno europejskie, azjatyckie, a w końcu Oscar to nie przypadek.

Pozdrawiam

Ż.




Panie Tomku tak się składa, że całego nie oglądałem, ale spore fragmenty owszem, zresztą mam kontakt, z ludźmi, którzy oglądali i zdanie maja jednoznaczne. Ponadto w kwestii nagród obejrzy Pan https://www.youtube.com/watch?v=LbXmE7GD-ek

więc myślę, że wyrządzi Pan krzywdę mieszkańcom lubyczy...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 21:23

bilety po 30 zł ! pogięło was!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 00:44

CEGIEŁKI NA RZECZ KGW "LUBCZYK" PO 5 zł (SŁOWNIE - PIĘĆ ZŁOTYCH). Kto te durne plotki sieje


Gość pisze:bilety po 30 zł ! pogięło was!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 00:53

[quote="Gość"]Witam Panie Marianie,

oglądał Pan film? Bo ja nie. Trzeba obejrzeć, a później komentować. Myślę, że najważniejsze nagrody branży filmowej, zarówno europejskie, azjatyckie, a w końcu Oscar to nie przypadek.

Pozdrawiam

Okazuje się, że rację ma autor tego artykułu - http://www.bibula.com/?p=80006 . Na jednym z dobrze widocznych zdjęć widać Irene Sendler - https://www.google.pl/search?q=irena+se ... B344%3B476

Rację ma też Max Kolonko
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 07:59

polecam ksiazke RAJ BYL MOIM PIEKLEM
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”