O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: luzik » 19 mar 2016, o 17:04

Ten kto krytykuje działania burmistrza to gość co nie dostał pracy w urzędzie gminy :lol: ja wysiadam :lol: niezłe jaja :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2016, o 20:01

Luzik, wyluzuj!
Na górę

Postautor: luzik » 19 mar 2016, o 21:29

Z dystansem podchodzę do tego wszystkiego. Jakby nie te cyrki zapewne nie odwiedzał bym tego forum. :)
Na górę

Postautor: Tupolew1 » 23 mar 2016, o 18:41

Gość ani nigdy nie chciałem podjąć pracy w urzędzie miasta tym bardziej burmistrz nie przestał być moim kolegą bo zwyczajnie nim nigdy nie był.
Błoto na mostach to był tylko przykład nie miał większego związku z tym że robi się w LK a nie w okolicach gdzie są większe potrzeby.Ale podnosić opłaty już oczywiście trzeba wszystkim.Wiesz ile i co burmistrz na obiecywał baa nawet mial już materiały na to i zawiną ogon i nic nie dokończył? To ci powiem -bardzo dużo.Nie tylko tam gdzie mieszkam ja bo to mała wieś i nie chcę pisac dokładnie co ze względu na kwestie prywatne.W LK jest stadion pareczek wszystko fajnie cacy to cieszy i miło że się rozwija ale do k...nędzy gmina Lubycza to nie tylko Lubycza i powinno się nie robić najlepszy kwiatuszki i chodniczki dla siebie by do domu się miło po pracy wracało a na innych wsiach w gminie trzeba było po błocie chodzić nie mówiąc o chodnikach i innych atrakcjach.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2016, o 10:27

http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie ... p2=1051161

nowy rok i nowe wynagrodzenie dla burmistrza
11555zł - dużo dodatków, min. funkcyjny(?)
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2016, o 10:38

gdzie jest Lubycka policja? czyżby nie jeździli "zasyfioną" drogą do Szalenika?
przecież ci którzy tę drogę zapaprali MAJĄ SPRZĘT aby ją oczyścić. wlepić raz mandat 5000zł, rozgłosic to i każdy będzie sprzątał po sobie (w zatylu, machnowie, itd)
Na górę

Postautor: swij » 1 kwie 2016, o 12:32

Z porównania zarobków naszego włodarza z samorządowcami powiatu wynika, że w kategorii burmistrzów nasz burmistrz jest niekwestionowanym mistrzem. Gratulacje. Tak trzymaj Tomek, do wyborów zostało już tylko 2,5 roku..

http://www.tomaszowiak.pl/z-kraju/?id=243
Na górę


Postautor: luzik » 3 kwie 2016, o 08:29

I ma racje że zarabia najwięcej bo przecież nie będziemy porównywać tego co jest w Lubyczy, a w Tomaszowie. Gratuluje i już teraz rozumiem o co chodziło w tym aby Lubycza stała się miastem. Po prostu o kasę :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2016, o 11:05

luzik pisze:I ma racje że zarabia najwięcej bo przecież nie będziemy porównywać tego co jest w Lubyczy, a w Tomaszowie. Gratuluje i już teraz rozumiem o co chodziło w tym aby Lubycza stała się miastem. Po prostu o kasę :lol:

Zobacz oświadczenie majątkowe umieszczone na stronie gminy i przelicz ile tak naprawdę miesięcznie dostaje pieniędzy. Dochód minus 32% podatku to zostanie ile?
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2016, o 14:57

swij pisze:Z porównania zarobków naszego włodarza z samorządowcami powiatu wynika, że w kategorii burmistrzów nasz burmistrz jest niekwestionowanym mistrzem. Gratulacje. Tak trzymaj Tomek, do wyborów zostało już tylko 2,5 roku..

http://www.tomaszowiak.pl/z-kraju/?id=243

i co z tego ze za 2,5 roku wybory, nie ma innego konkretnego kandydata a mieszkańcy Lubyczy zadowoleni a to już 40% sukcesu,
Na górę

Postautor: luzik » 3 kwie 2016, o 21:08

Fakt. Tylko problem jest w tym,że każdy płaci podatki. Więc proszę bez ściemy. Jeżeli więc chcesz to podnieście zarobki burmistrza do 18000 więc wtedy otrzyma na rękę 12000. Co ja piszę ręce opadają. Fakt jest taki że burmistrz jest najlepiej opłacany w okolicy i tego gratuluję. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2016, o 07:25

luzik pisze:Fakt. Tylko problem jest w tym,że każdy płaci podatki. Więc proszę bez ściemy. Jeżeli więc chcesz to podnieście zarobki burmistrza do 18000 więc wtedy otrzyma na rękę 12000. Co ja piszę ręce opadają. Fakt jest taki że burmistrz jest najlepiej opłacany w okolicy i tego gratuluję. :lol:

Masz szansę za 2,5 roku zostać następnym burmistrzem. Jeżeli będziesz naprawdę dobry wygrasz. Każdy ma takie same szanse ten z Hrebennego i ten z Lubyczy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2016, o 09:31

chyba kpisz takie same szanse, dwie kadencje, rozlane na teren całej gminy osoby powiązane z urzędem gminy (miasta), instytucjami podległymi pod urząd, pod względem zatrudnienia, armia ludzi która będzie walczyć o utrzymanie ewentualnie zagrożonych stanowisk i miejsc pracy, a Ty wciskasz kit, że KAŻDY ma równe szanse, albo jesteś tak mało rozgarnięty albo kpisz z ludzi w żywe oczy, uważasz ich za idiotów.
Na górę



Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”