O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wyb » 5 lis 2014, o 11:32

Gość pisze:
BELA pisze:A PANI SADŁOCHA JUŻ OSZUKUJE NIBY JEST Z PISU NA NA ODWROCIE PISZE ŻE JEST NIEZSZESZONA :lol:


Lepiej być bezpartyjnym i startować z listy partii niż BYĆ CZŁONKIEM PO I STARTOWAĆ Z INNEGO KOMITETU - JAK TO ROBI OBECNY WÓJT.
tu jest wszystko napisane
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/061805



No i cóż z tego? Czy ci powiedział, że jest niezrzeszony, czy czegoś się wypierał, a kandydować może z komitetu, który zarejestruje, w czym ci to przeszkadza? Najwyraźniej brakuje tematu do opluwania????
Na górę

Postautor: bul » 5 lis 2014, o 11:58

Gość nikogo nie opluwał - napisał prawdę.
Widzę, że jest to niewygodny temat dla obecnej władzy.

Sami opluwacie porządnych ludzi, a boicie się prawdy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 13:43

bul pisze:Gość nikogo nie opluwał - napisał prawdę.
Widzę, że jest to niewygodny temat dla obecnej władzy.

Sami opluwacie porządnych ludzi, a boicie się prawdy!!!

Tak, napisał prawdę. Wójt założył komitet o nazwie: KWW AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA, w którym są osoby o różnych poglądach niekoniecznie zgodnych z linią PO. Fakt, że będąc członkiem partii potrafi namówić do współpracy innych należy uznać za duży plus.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 14:07

Gość pisze:
BELA pisze:A PANI SADŁOCHA JUŻ OSZUKUJE NIBY JEST Z PISU NA NA ODWROCIE PISZE ŻE JEST NIEZSZESZONA :lol:


Lepiej być bezpartyjnym i startować z listy partii niż BYĆ CZŁONKIEM PO I STARTOWAĆ Z INNEGO KOMITETU - JAK TO ROBI OBECNY WÓJT.
tu jest wszystko napisane
http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/061805



Moim zdaniem pan Leszczyński, będą członkiem PO, startuje w z innego komitetu z jednego powodu.
Aby pozyskac nowych wyborców.
Jego partyjni koledzy i tak na niego zagłosują. Ale jest w gminie większośc osób, która PO nie popiera.
Szyld komitetu inny niż PO ma spowodować, że oddadzą na niego głos.

Tak. Uważam, że jest to OSZUKIWANIE WYBORCÓW.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 15:48

a jak z radnymi do powiatu czy ktoś z naszej gminy ma szanse ale takie realne na arenie całego okręgu, zawsze wchodzili z bełżca
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 15:57

Gość pisze:a jak z radnymi do powiatu czy ktoś z naszej gminy ma szanse ale takie realne na arenie całego okręgu, zawsze wchodzili z bełżca

moim zdaniem nie, znowu partyjniacy z wyższych sfer ponabierali (słupów) młodych, ludzi z posłuchem wśród swoich w celu nałapania głosów na listy tylko po to ,żeby lista miała mandat a jak zwykle wskoczą wielko partyjne super jedynki nasi kandydaci jak zwykle za tło.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 18:05

Gość pisze:Merytoryczna dyskusja, czemu nie. Pogadajmy o sprawach, które nas dotyczą jako mieszkańców. Propozycje zmian wrzućci. a nie tylko się opluwać.

Zdecydowałem się kandydować na radnego, to i otwarcie piszę.

http://www.zelezny.info.pl

P.S. Jak ktoś ma coś do mnie na stronie jest adres internetowy. Odpowiem tez i na forum. Mam odwagę kandydować , mam odwagę słuchać.

założyłeś temat na forum w innym dziale zadałem proste pytania nie obrażające nikogo nic nie odp a do tego admin usunął mój wątek gdzie tylko pytałem o cenę wody i scieków
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 18:08

Gość pisze:
Gość pisze:a jak z radnymi do powiatu czy ktoś z naszej gminy ma szanse ale takie realne na arenie całego okręgu, zawsze wchodzili z bełżca

moim zdaniem nie, znowu partyjniacy z wyższych sfer ponabierali (słupów) młodych, ludzi z posłuchem wśród swoich w celu nałapania głosów na listy tylko po to ,żeby lista miała mandat a jak zwykle wskoczą wielko partyjne super jedynki nasi kandydaci jak zwykle za tło.

marne szanse
Na górę

Postautor: zuk » 5 lis 2014, o 18:45

Chciałabym zadać kilka pytań związanych z funkcjonowaniem ZUK w gminie.

1. Jak wygląda bilans finansowy spółki?

2. Jaki jest skład zarządu oraz rady nadzorczej spółki?

3. Jakie są koszty utrzymania zarządu oraz rady nadzorczej?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 23:00

zuk pisze:Chciałabym zadać kilka pytań związanych z funkcjonowaniem ZUK w gminie.

1. Jak wygląda bilans finansowy spółki?

2. Jaki jest skład zarządu oraz rady nadzorczej spółki?

3. Jakie są koszty utrzymania zarządu oraz rady nadzorczej?

I brak odpowiedzi udziela się na forum ale odpowiedzieć nie łaska.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 23:48

Właśnie ktoś usunął wcześniejszy post, zatem nie było jak odpowiedzieć. Zapytałem o te właśnie sprawy i czekam na odpowiedź. Wiem, że się zmienił prezes w ZUK i firma ma problemy finansowe. Kiedy dowiem się szczegółów odpowiem.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 08:45

Gość pisze:Właśnie ktoś usunął wcześniejszy post, zatem nie było jak odpowiedzieć. Zapytałem o te właśnie sprawy i czekam na odpowiedź. Wiem, że się zmienił prezes w ZUK i firma ma problemy finansowe. Kiedy dowiem się szczegółów odpowiem.

Ceny wody i scieków są dostępne dla każdego więc nie wiem na co czekasz kandydacie, są jedne z największych w województwie a nawet w Polsce. Kłopoty finansowe? Ktoś do tego doprowadził. Zmieniają władze jak rękawiczki i za ta niegospodarność my ponosimy odpowiedzialność bo tam na stołkach siedzieli jacyś partyjni ..... doprowadzili do takiej sytuacji finansowej jaka jest a ZUK czy UG zamiast pociągnąć ich do odpowiedzialności podnosi nam ceny by załatać dziurę. Kurdę ciekawe czy jakby taki prezes czy każdy inny jakby pracował w prywatnej spółce i narobił długów od tak by sobie odszedł a straty za niego pokrywaliby inni?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 10:09

Ja tych cen nie zatwierdzałem, że są najwyższe to wiem. Po to kandyduje, aby ten stan rzeczy zmienić. Z pewnością niepotrzebna jest tam rada nadzorcza, a firma w takiej formule nie może funkcjonować.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 10:12

Gość pisze:
Gość pisze:a jak z radnymi do powiatu czy ktoś z naszej gminy ma szanse ale takie realne na arenie całego okręgu, zawsze wchodzili z bełżca

moim zdaniem nie, znowu partyjniacy z wyższych sfer ponabierali (słupów) młodych, ludzi z posłuchem wśród swoich w celu nałapania głosów na listy tylko po to ,żeby lista miała mandat a jak zwykle wskoczą wielko partyjne super jedynki nasi kandydaci jak zwykle za tło.

nie sądzę
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 10:35

Gość pisze:Ja tych cen nie zatwierdzałem, że są najwyższe to wiem. Po to kandyduje, aby ten stan rzeczy zmienić. Z pewnością niepotrzebna jest tam rada nadzorcza, a firma w takiej formule nie może funkcjonować.

Nikt nie mówi że pan to zatwierdzał ale zrobiła to Panująca Rada Gminy za co trzeba ich rozliczyć bo to woła o pomstę do nieba na początku kadencji ówczesnej Rady Gminy w moim gospodarstwie miszkaliśmy w 6 osób za wodę i scieki płaciło się do 100 zł miesiecznie. Teraz nowa kanalizacja itd W gospodarstwie mieszka na stałe tylko 3 osoby a rachunki są 100 % większe aż strach myśleć jakie by były rachunki gdyby rodzina się nie rozjechała po świecie !
A ZUK to jest parodia tam jest chyba więcej pracowników administracji niż pracowników fizycznych. Ale ktoś na to pozwolił ....
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”