O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: kajtek » 8 paź 2014, o 13:02

Ale co można zrobić za 4 lata myślicie że jak wójtem będzie Madzia to zrobi odrazu wszystkim drogi i pozatrudnia wszystkich bezrobotnych każdy niech wejdzie do swojego domu i zobaczy czy wszystko ma zrobione tak jak by chciał choć gospodarzy dużo lat nie bądzmy dziećmi .946
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2014, o 14:28

bodo pisze:No to zapierdalaj żebyś zdążył przed zimą pootwierać te wiejskie ogródki bo z gadania nic się samo nie zrobi,powodzenia .

Oj, brzydko... brzydko...
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2014, o 19:55

W końcu się przynali ile to całe centrub będzie kosztować. Około 7 milionów złotych z tego TYLKO 2 to dofinansowanie z ministerstwa. A jakiś czas temu pewien radny z Lubyczy głosił, że dostalim na całość
Na górę

Postautor: tym » 8 paź 2014, o 22:41

Gość pisze:W końcu się przynali ile to całe centrub będzie kosztować. Około 7 milionów złotych z tego TYLKO 2 to dofinansowanie z ministerstwa. A jakiś czas temu pewien radny z Lubyczy głosił, że dostalim na całość


No i co z tego? Chyba nikomu z kieszeni nie zabrali. Wszystkie wydatki są jawne cały czas, więc dlaczego robi się sensację akurat przed wyborami? Pewnie dlatego, żeby podburzyć, puścić trochę jadu??
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2014, o 09:42

Gość pisze:W końcu się przynali ile to całe centrub będzie kosztować. Około 7 milionów złotych z tego TYLKO 2 to dofinansowanie z ministerstwa. A jakiś czas temu pewien radny z Lubyczy głosił, że dostalim na całość

Bardzo brzydko prowadzić kampanie w tym stylu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2014, o 18:35

Gość pisze:Ja Jestem za tym by zmniejszyć zatrudnienie w administracji naszej gminie do bezwzględnego minimum a w miejsce tych etatów zatrudnić ludzi do takich obiektów jak Wiejskie Domy Kultury itp Przykładem niech będzie Centrum Sportu żeby jak ktoś wcześniej napisał wieczorem biegało 5 osób i będzie biegało więcej dać im jakiegoś człowieka który pomoże im prawidłowo przygotować się do biegania itp, Wiejskie Domy Kultury niech działają dla dzieci z Tych Wsi bo w Hrebennem, Siedliskach itd też są dzieci i im też warto zagwarantować jakieś zajęcia na zimowe wieczory !

ale ja wiedzę stadion z okna i tam jest co najmniej 15-nastu biegających chyba bieganie stalo sie modne
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2014, o 20:31

Gość pisze:Ja Jestem za tym by zmniejszyć zatrudnienie w administracji naszej gminie do bezwzględnego minimum a w miejsce tych etatów zatrudnić ludzi do takich obiektów jak Wiejskie Domy Kultury itp Przykładem niech będzie Centrum Sportu żeby jak ktoś wcześniej napisał wieczorem biegało 5 osób i będzie biegało więcej dać im jakiegoś człowieka który pomoże im prawidłowo przygotować się do biegania itp, Wiejskie Domy Kultury niech działają dla dzieci z Tych Wsi bo w Hrebennem, Siedliskach itd też są dzieci i im też warto zagwarantować jakieś zajęcia na zimowe wieczory !

Jak pamietam w chinach i na hrebennym zawsze w zimie byly zasniezone drogi. Mam pomysł dla młodzieży zamiast siedziec w sklepie w ramach sportu łopaty i do roboty. Dwa w jednym snieg odwalony i zajęcia sportowe odwalone :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2014, o 21:32

Gość pisze:Jak pamietam w chinach i na hrebennym zawsze w zimie byly zasniezone drogi. Mam pomysł dla młodzieży zamiast siedziec w sklepie w ramach sportu łopaty i do roboty. Dwa w jednym snieg odwalony i zajęcia sportowe odwalone :panzielony:

No cha, cha, cha ... :lol: :lol: :lol:
Ale się uśmiałem...
A tak poważnie. Dla dzieci naprawdę nie ma żadnych propozycji na popołudnia i wieczory zimowe. Zostają im komputery, bo w sumie co maja robić?
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 15:48

a od czego są rodzice , to oni powinni zapewnić dzieciakom opiekęi rozrywkę .
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 18:29

Gość pisze:a od czego są rodzice , to oni powinni zapewnić dzieciakom opiekęi rozrywkę .


To po jaką cholerę było remontować budynki Wiejskich Domów Kultury skoro Twoim tokiem myślenia tylko rodzice mają zajmować się dzieciakami! W takim razie kasa wydana w błoto za to też można rozliczyć wójta że wyrzucił tyle pieniędzy w błoto! Zamiast dać takim mądrym ludziom jak co dodał tekst powyżej !
Na górę

Postautor: wyb » 11 paź 2014, o 19:52

Gość pisze:
Gość pisze:a od czego są rodzice , to oni powinni zapewnić dzieciakom opiekęi rozrywkę .


To po jaką cholerę było remontować budynki Wiejskich Domów Kultury skoro Twoim tokiem myślenia tylko rodzice mają zajmować się dzieciakami! W takim razie kasa wydana w błoto za to też można rozliczyć wójta że wyrzucił tyle pieniędzy w błoto! Zamiast dać takim mądrym ludziom jak co dodał tekst powyżej !


Do zimy jest jeszcze trochę czasu. Na pewno będą jakieś propozycje dla dzieciaków ze strony Gminy, ale zamiast narzekać, może jakieś propozycje? Przecież każdy chce rządzić, to miejmy swój wkład w organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży...
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2014, o 19:55

Gość pisze:
Gość pisze:a od czego są rodzice , to oni powinni zapewnić dzieciakom opiekęi rozrywkę .


To po jaką cholerę było remontować budynki Wiejskich Domów Kultury skoro Twoim tokiem myślenia tylko rodzice mają zajmować się dzieciakami! W takim razie kasa wydana w błoto za to też można rozliczyć wójta że wyrzucił tyle pieniędzy w błoto! Zamiast dać takim mądrym ludziom jak co dodał tekst powyżej !

Powyższe wypowiedzi przypominają rozmowę ślepego z głuchym. Gmina nic nie remontuje w tym świetlic źle. Remontuje źle bo nie zapewnia stałej rozrywki w świetlicach. Dodatkowo źle, że wyremontowała, bo to kasa wyrzucona w błoto. Każda gmina ma określony budżet w ramach którego musi realizować wiele projektów. Przed poprzednimi wyborami słychać było wszędzie, że nic się nie robi dla młodzieży. Po czterech latach mamy dwa fajne obiekty sportowe, ale i tak źle bo okazało się, że niektóre dzieciaki wolą dalej siedzieć na przystankach (dobrze, że nikt jeszcze nie napisał, że to wina wójta albo Tuska). Nigdy nikt nie sprawi, że wszyscy będziemy szczęśliwi tak to już jest. Ważne, że ciągle ktoś coś chce jeszcze robić.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2014, o 23:43

Na górę

Postautor: Biegacz » 14 paź 2014, o 13:32

Obrazek
Na górę

Postautor: Endriu » 24 paź 2014, o 08:33

Obrazek
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”