O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 08:25

Ciemniaku pisz jaśniej: została zwolniona czy się zwolniła sama? :shock: :oops: :cry:
Na górę

Postautor: Abc » 24 sie 2017, o 08:30

Jedna ze zwalnianych nauczycielek ucząca moje dziecko ma telefon wart tyle co moje 2 wypłaty, dom jak pałac to raczej ma z czego żyć
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 09:07

Ciemniaku pisz jaśniej: została zwolniona czy się zwolniła sama? :shock: :oops: :cry:
Wasza strategia. Wszyscy się sami pozwalniali i nie chcieli pracować.
A Ty poczytaj swoje wypowiedzi to sam dojdziesz do wniosku żeś ciemniejszy ode mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 09:17

Jedna ze zwalnianych nauczycielek ucząca moje dziecko ma telefon wart tyle co moje 2 wypłaty, dom jak pałac to raczej ma z czego żyć
Co to ma do rzeczy? Czyli jak ktos ma więcej od Ciebie to trzeba go zgnoic i zeszmacić? Typowe myślenie Polaka. Życzenie do zlotej rybki? A niech sąsiadowi indyki wyzdychają.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 09:19

Ciemniaku pisz jaśniej: została zwolniona czy się zwolniła sama? :shock: :oops: :cry:
Wasza strategia. Wszyscy się sami pozwalniali i nie chcieli pracować.
A Ty poczytaj swoje wypowiedzi to sam dojdziesz do wniosku żeś ciemniejszy ode mnie.
Pora dokonać bilansu : gdzie byliście rok temu a gdzie jesteście dziś i wyciągnąć wnioski :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 09:47

Sarnie,Jagos, Wawerowi i innym półgłówkom dedykuję:
"Bitwa trwała jeszcze,albowiem wiele grup ciemnogrodzian wolało umierać niż błagać o litość i niewolę.Zbili się teraz wedle swego wojennego zwyczaju w ogromne kolisko i bronili się tak, jak broni się stado dzików,gdy je gromady wilków otoczą. Pierścień Lubyczan opasał owo kolisko,jak wąż opasuje ciało byka i zacieścniał się coraz bardziej.I znów śmigały ramiona, grzmiały cepy,zgrzytały kosy, cięły noże, bodły widły, śmigały pały. Wycinano ciemnogrodzian jak bór, a oni marli w milczeniu,posępni, ogromni,nieustraszeni.Niektórzy popodnosiwszy łby do góry,żegnali się ze sobą,dając sobie ostatni przed śmiercią pocałunek,niektórzy rzucali się na oślep w ukrop bojowy jaby zdjęci szaleństwem,inni walczyli jak przez sen,inni na koniec mordowali się sami, wbijając sobie w gardło scyzoryki lub maczety. Zaciekłość Lubyczan rozbiła wkrótce wielkie kolisko na kilkanaście mniejszych kup.Ale w ogóle i te rozbite gromady biły się z wściekłością i rozpaczą. Mało kto klękał,prosząc o litość, a gdy straszny zapęd Lubyczan rozpłoszył wreszcie i mniejsze kupy, nawet pojedynczy ciemnogrodzianie nie chcieli oddawać się żywcem w ręce zwyciężców.Dzień był dla ciemnogrodzian i dla wszystkiego złodziejstwa i ignoranctwa największej klęski. Z siedmiu wodzów tej ciemnogrodzkiej powodzi zostało ledwie dwu.Przeszło dwadzieścia ciał leżało w wiekuistym śnie na onym krwawym boisku. Burmistrzowi pisarze spisywali jeńców, którzy klękając przed majestatem błagali o miłosierdzie i o powrót za okupem do szkoły.
Cała armia ciemnogrodzian przestała istnieć. Pogoń lubycka zdobyla ogromny obóz ciemnogrodzian, a w nim, prócz niedobitków,nieprzeliczoną ilość samochodow wyładowanych pętami kiełbasy i gorzałą przygotowaną na wielką ucztę po zwycięśtwie."
Wako zdjął rękę z klawiatury i sięgnął po komórkę. Mówi Wako - powiedział -.Czołem burmistrzu. Opracowałem ten plan walki z ciemnogrodem, o którym mówiliśmy. Zaraz wyślę to mailem na adres biura burmistrza.
Dla pokrzepienia serc przypominam ten tekst !
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 10:26

Sarnie,Jagos, Wawerowi i innym półgłówkom dedykuję:
"Bitwa trwała jeszcze,albowiem wiele grup ciemnogrodzian wolało umierać niż błagać o litość i niewolę.Zbili się teraz wedle swego wojennego zwyczaju w ogromne kolisko i bronili się tak, jak broni się stado dzików,gdy je gromady wilków otoczą. Pierścień Lubyczan opasał owo kolisko,jak wąż opasuje ciało byka i zacieścniał się coraz bardziej.I znów śmigały ramiona, grzmiały cepy,zgrzytały kosy, cięły noże, bodły widły, śmigały pały. Wycinano ciemnogrodzian jak bór, a oni marli w milczeniu,posępni, ogromni,nieustraszeni.Niektórzy popodnosiwszy łby do góry,żegnali się ze sobą,dając sobie ostatni przed śmiercią pocałunek,niektórzy rzucali się na oślep w ukrop bojowy jaby zdjęci szaleństwem,inni walczyli jak przez sen,inni na koniec mordowali się sami, wbijając sobie w gardło scyzoryki lub maczety. Zaciekłość Lubyczan rozbiła wkrótce wielkie kolisko na kilkanaście mniejszych kup.Ale w ogóle i te rozbite gromady biły się z wściekłością i rozpaczą. Mało kto klękał,prosząc o litość, a gdy straszny zapęd Lubyczan rozpłoszył wreszcie i mniejsze kupy, nawet pojedynczy ciemnogrodzianie nie chcieli oddawać się żywcem w ręce zwyciężców.Dzień był dla ciemnogrodzian i dla wszystkiego złodziejstwa i ignoranctwa największej klęski. Z siedmiu wodzów tej ciemnogrodzkiej powodzi zostało ledwie dwu.Przeszło dwadzieścia ciał leżało w wiekuistym śnie na onym krwawym boisku. Burmistrzowi pisarze spisywali jeńców, którzy klękając przed majestatem błagali o miłosierdzie i o powrót za okupem do szkoły.
Cała armia ciemnogrodzian przestała istnieć. Pogoń lubycka zdobyla ogromny obóz ciemnogrodzian, a w nim, prócz niedobitków,nieprzeliczoną ilość samochodow wyładowanych pętami kiełbasy i gorzałą przygotowaną na wielką ucztę po zwycięśtwie."
Wako zdjął rękę z klawiatury i sięgnął po komórkę. Mówi Wako - powiedział -.Czołem burmistrzu. Opracowałem ten plan walki z ciemnogrodem, o którym mówiliśmy. Zaraz wyślę to mailem na adres biura burmistrza.
Dla pokrzepienia serc przypominam ten tekst !
Troll – bezmózgi kręgowiec z rodziny niekomunikatywnych. Zwykle wielki, tępy i cuchnący stwór unikający mydła i promieni słonecznych. Niezależne badania wykazały, że trolle najlepiej rozmnażają się w środowisku Neostrady dzięki dużej zawartości pokarmu, którym przede wszystkim są rożnego rodzaju fora internetowe, chaty itp.
Podano za: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Troll_internetowy

Pamiętajcie, że karmienie trolla powoduje u Was frustrację a nie u niego.
Na górę

Postautor: Abc » 24 sie 2017, o 12:00

Nikogo nie chce gnoić, tylko niech zwalniani nauczyciele przestaną się zalic jacy to oni biedni i poszkodowani
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 12:07

Nikogo nie chce gnoić, tylko niech zwalniani nauczyciele przestaną się zalic jacy to oni biedni i poszkodowani
Przepraszam. Kto tu się żali? Gdzieś tu są takie żale nauczycieli? Może przegapiłem?
Ale jak ktoś wypisuje durnoty na ich temat często oczerniając i szmacąc, jak jakieś pachołki roznoszą po "mieście" nieprawdziwe informacje to chyba można się bronić? Jak myślisz?
Na górę

Postautor: Abc » 24 sie 2017, o 13:12

A czy ja pisałem że się zala na forum? Pachołkiem nie jestem wypraszam sobie
Na górę

Postautor: Lubyczak » 24 sie 2017, o 13:25

Są żale są wystarczy dobrze ucho na Lubyczy nastawić☺
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 13:45

A czy ja pisałem że się zala na forum? Pachołkiem nie jestem wypraszam sobie
Ok. Nie jesteś.
Łaź dalej po Lubyczy i zaglądaj kto co ma i za ile
Na górę

Postautor: Lubyczak » 24 sie 2017, o 14:02

A Ty się dalej uzalaj i udzielam na forum :panzielony:
Na górę

Postautor: Mystique » 24 sie 2017, o 14:25

Jeżeli mnie pamięć nie myli to nauczyciele zwalniani są z powodu reorganizacji szkoły. Ja ta definicję rozumiem tak że z powodu reorganizacji w szkole mogą być zwalniani nauczyciele nawet Ci którzy podlegali ochronie przedemerytalnej lecz ma to miejsce nie mają być przyjmowani następni. Jeżeli ktoś rozumie to inaczej to proszę to wytłumaczyć po swojemu. Nasza Pani dyrektor z powodu reorganizacji w szkole zwolniła wszystkich nauczycieli którzy nie byli jej przychylni nie zważając na ich kompetencje i staże pracy. Zrobiła ten cały cyrk tylko po to aby pozbyć się swoich wrogów. Nowa definicja reorganizacji powinna brzmieć zwalniamy wszystkich którzy nie są przychylni najwyższej władzy w szkole czyli Pani dyrektor. A następnym razem zamiast do szkoły zapraszać cyrk i płacić za wstęp to powinna wyjść Pani dyrektor i zastąpi kalina i akrobatow. A skoro nasza Pani dyrektor ma takie kompetencje to czego nie uczepila się zostać dyrektorka na jakiejs wyzszej uczelni tylko tak kurczowo trzyma się tej nieszczesnej Lubyczy. Jest taka biedna. Kompetencje ma to czemu tak wszyscy jej się uczepili. Ta Lubycka społeczność to jakies bydło, zwierzęta że nie dają jej spokoju. Tylko że nasza Pani dyrektor zapomniała że to my jako rodzice walczymy o dobro naszych dzieci. My jako rodzice dajemy przykład w domu a najwyższą władzą czyli dyrekcja powinna dawac przykład w szkole. A nasza dyrektora nie daje absolutnie żadnego dobrego przykładu. Więc nic dziwnego że później dzieją się takie rzeczy. A teraz na temat drogiego burmistrza. Szuka oszczędności w szkole a może warto poszukać tej oszczędności w innych urzędach w Lubyczy. Chociażby jeden z nich to opieka społeczna. Może tam warto tej oszczędności poszukać. Kiedy do opieki się przyjdzie to one ciągle jedzą, kawę piją i plotkuja albo chodzą na zakupy w trakcie pracy i na bazar. A jak pytasz się gdzie jest ta bądź inną Pani to ich odpowiedź to w terenie. Może warto tam zacząć szukać oszczędności i w urzędzie miasta gdzie wiele etatów jest po znajomości czy po rodzinie załatwianych. Połowę zwolnić więc będzie oszczędność. A nie uczepili się szkoły i wszystko robią kosztem dzieci które powinny być najważniejsze bo to dzięki nim szkola istnieje. Ile jest osób chętnych do podjęcia pracy którzy mają kompetencje odpowiednie, staż pracy itp rzeczy lecz w naszej nieszczęsnej Lubyczy wszystko jest załatwiane przez znajomości i po rodzinie. Były również zapytania o Machnów i drogę. Ludzie kochani jeszcze nie ma wyborów więc machnowem i innymi małymi miejscowościami nie warto się interesować teraz. Przed wyborami to sie zmieni. A teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość. To co dzieje się w naszym śmiesznym mieście zasługuje na to aby cała Polska się dowiedziała nie tylko województwo lubelskie. Tylko czekać jak przyjedzie do nas uwaga bądź interwencja.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 14:25

Są żale są wystarczy dobrze ucho na Lubyczy nastawić☺
No jak ktos nastawia ucho i podsluchuje co go nie dotyczy to faktycznie mógł cos usłyszeć.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”