O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 18:58

Na górę

Postautor: lol » 5 lis 2015, o 22:33

Starosta zatrudnia wszystkich z PSL - to jest w porządku? ... Nieważne. A może (ja wiem to na pewno) jest to człowiek kompetentny, wykształcony i mający przepisy prawa wynikającego z tegoż stanowiska w tzw. małym paluszku. Aha i to nie jestem ja - wybrany kierownik, tylko osoba, która zna tego człowieka. Nie krzywdź kogoś, kto może wnieść coś dobrego do tej jednostki. Zobacz i oceniaj po efekcie pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 22:48

To nie jest tak, że ktoś może wybrać sobie kolegę na stanowisko. To jest pewien proces, który można bardzo łatwo sprawdzić. Jest ogłoszenie o naborze:
http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie ... k_GOPS.pdf

później weryfikacja przez specjalnie powołaną Komisję złożonych przez kandydatów dokumentów. Następnie rozmowy kwalifikacyjna kandydatów z Komisją. Komisja przedstawia wyniki swojej pracy Wójtowi, który podejmuje decyzję co, do zatrudnienia. Dodatkową trudnością dotyczącą wyboru kierownika GOPS, są zapisy ustawowe dotyczące kandydatów na to stanowisko. Gdyby każdy, kto ma wyższe wykształcenie mógł ubiegać się o to stanowisko, to ilość kandydatów byłaby ogromna. To, że ktoś należy do tej czy innej partii w takiej sytuacji nie ma większego znaczenia.
Na górę

Postautor: lubycza » 6 lis 2015, o 17:21

z tego co wiem to nie było za dużo chętnych na stanowisko kierownika GOPS, znam Nasz GOPS i nie ma co zazdrościć nowemu kierownikowi , z problemami społecznymi jakie mamy w gminie i sytuacją kadrową w samym GOPS -ie można sobie nie poradzić , na pewno nie podejmie się tego zadania ktoś miejscowy kto zna sytuację więc możemy liczyć tylko na "obcych" a tych jak na lekarstwo ponieważ wymogi na to stanowisko są ściśle ustawowo określone i w zasadzie sprowadza się to do tego że mogą startować tylko ludzie aktualnie pracujący w pomocy społecznej z określoną specjalizacją , więc taki kandydat na kierownika GOPS musi w zasadzie zrezygnować z pracy w innym GOPS by przyjść do Lubyczy - wybrzydzajmy dajej -powodzenia
Na górę

Postautor: koko » 6 lis 2015, o 22:12

ale co z Wackiem K, ????????
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2015, o 13:53

Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2015, o 16:04

Mariusz przegrał....
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2015, o 18:02

Nic się nie stało. Pan nie przyjął proponowanych warunków zatrudnienia.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2015, o 09:09

Fajne warunki:
Zarobki ponad 81 000 zl rocznie, robota urzednicza, kierownik... Klamiecie klamiecie
Na górę

Postautor: 1220 » 15 lis 2015, o 00:04

Obawiam się,że zarząd komiasryczny będzie miała gmina
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2015, o 09:15

scislej?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2015, o 10:37

1220 pisze:Obawiam się,że zarząd komiasryczny będzie miała gmina

Obawiam się, że w tym roku będzie padał śnieg.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2015, o 14:53

5 lat KGW Lubczyk! Kto nie był, niech żałuje.
Impreza była super.
Dzięki za wszystko: Staroście Janowi Kowalczykowi, Panu Cisło, Wójtowi Tomaszowi Leszczyńskiemu, Centrum Kultury, sponsorom i wszystkim, którzy byli - członek założyciel KGW Tomasz Żeleźny
Na górę


Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 09:16

fajna inicjatywa i potrzebna dla rozwoju Gminy, ale dlaczego tylko pracownicy urzędu i podległych jednostek, przecież jest wielu ludzi którym zależy na rozwoju Naszej gminy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”