O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 13:44

Jak tam sesja, podnieśli podatki? Ja się z tym pytaniem wybieram do Lecha Żołądka, wszak z mojego okręgu wygrał.
Nie mamy już naszego posła. Niefart. Ciekawe czy mamy na wypłaty. Też niefart
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 14:30

Jakas marna frekwencja byla tu na tym zadupiu. 25 proc.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 15:28

Ale on nie bedzie za 6 tys robił! Jak to mowila kolezanka z PO pani minister.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 20:45

Gość pisze:Jak tam sesja, podnieśli podatki? Ja się z tym pytaniem wybieram do Lecha Żołądka, wszak z mojego okręgu wygrał.
Nie mamy już naszego posła. Niefart. Ciekawe czy mamy na wypłaty. Też niefart


Zamiast pytać, trzeba było pójść na sesję i posłuchać. A to czy mamy na wypłaty trzeba zapytać tych którym gmina płaci.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2015, o 22:05

Pewne Info już za chwilę "Rada Wójta" uchwali podwyżkę wody i ścieków !!! Nich żyje Miasto Lubycza!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2015, o 10:50

Kredyt goni kredyt. Ale mamy stadion:) Każdy z Was powinien iść do radnego z okregu i zapytać. A upublicznimy jak glosowali.
Czy tez z ZUK-u dostajecie kwity z prognoza? Przeplacamy za te scieki. I to duzo. Ja tam jutro robie dym. A propo s sesji. Nie mialem czasu. Pracuje. Ale zajme sie tym
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2015, o 18:51

[quote="Gość"]Kredyt goni kredyt. Ale mamy stadion:) Każdy z Was powinien iść do radnego z okregu i zapytać. A upublicznimy jak glosowali.
Czy tez z ZUK-u dostajecie kwity z prognoza? Przeplacamy za te scieki. I to duzo. Ja tam jutro robie dym. A propo s sesji. Nie mialem czasu. Pracuje. Ale zajme sie tym[/quote
No i jak byłeś? Wiesz coś więcej?
Na górę


Postautor: Gość » 3 lis 2015, o 16:27

Ale cyrk. L.K. okazuje sie ostatnim bastionem PO.
Na górę

Postautor: edis » 3 lis 2015, o 18:34

Oj ludziska ale pierdolicie,czytając posty na tym forum utwierdzam się przekonaniu że pudelki i tym podobne
plotkarskie portale całkowicie wyssały z Was rozsądek.Zamiast kopać się po dupach i zalewać żółcią zazdrości zjednoczcie się i weźcie się wreszcie do roboty.
ps.Włodarzu lubyckiej osady faktem jest ze pracownikowi przysługuje piętnastominutowa przerwa na śniadanie którą zależnie od władz zakładu pracy ustanawia się miedzy dziewiątą a dziesiątą.Mniemam że w podległych Panu jednostkach czas na kanapkę przysługuje o umówionej godzinie wiec dlaczego ciągle widzi się Pana pracowników buszujących po sklepach o różnych porach dnia pracy.Czy sałatka z śledzi jest niezbędnym materiałem eksploatacyjnym do wykonywania obowiązków związanych z piastowanym stanowiskiem ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2015, o 08:52

tak, i to wsydu nie maja, paradują po bazarach, sklepach, stoja gadają, czasu mają przeciez w brud a ty stój w urzędzie i czekaj, jak chcesz załatwić :0 robią zakupy do domów, brak słów, może trzeba zacząć rozliczać :) poszedł by jeden z drugą do prywatnej firmy buy mu się moment to bezstresowe życie ukróciło
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 00:15

Gość pisze:http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Informacja_o_naborze_Kierownik_GOPS.pdf

http://www.platforma-tomaszow.pl/index. ... &Itemid=67

ach te POwskie kompetencje, dobrze, ze mamy internet i w minutę można gościa prawdziwe kompetencje sprawdzić
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 00:19

na powyższej stronie regionalnej Platformy Obywatelskiej ciekawie też w zakładce LUDZIE PLATFORMY, warto spojrzeć i kliknąć w miejsce Wójt !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 13:27

Gość pisze:na powyższej stronie regionalnej Platformy Obywatelskiej ciekawie też w zakładce LUDZIE PLATFORMY, warto spojrzeć i kliknąć w miejsce Wójt !!!!


Dlatego nasz Urząd jest takim... "bastionem"... :)
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 18:12

A dlaczego uważacie, że przynależność partyjna miała w tym przypadku jakikolwiek wpływ na dokonany wybór.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”