O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 sty 2015, o 18:26

Debus pisze:musiałem wpis naprawić. ...... Bo ja nie gość jestem ja tutejszy, oj taki ze wsi ja nie bardzo ( jak to moja wnusia mówi ----- nie kumam czaczy---- ale kumam jak ktoś pierdoli od rzeczy . Od dawna was czytam, od nie dawna zaczynam pisać. i albo masz GOŚCIU coś mądrego do powiedzenia, albo od dziś będę was gości:( co od picu piardolą coś, nazwę FRAJER) konkrety proszę!!!!!!
DĘBUS
PS,
> NIE PREDSTAWIĘ SIE Z NAZWISKA.
SZACUN DLA TOMKA

Po składni twojej wypowiedzi tylko widać jaki elektorat ma Tomek :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2015, o 23:38

:lol: :lol: :lol:
Gość pisze:
Debus pisze:musiałem wpis naprawić. ...... Bo ja nie gość jestem ja tutejszy, oj taki ze wsi ja nie bardzo ( jak to moja wnusia mówi ----- nie kumam czaczy---- ale kumam jak ktoś pierdoli od rzeczy . Od dawna was czytam, od nie dawna zaczynam pisać. i albo masz GOŚCIU coś mądrego do powiedzenia, albo od dziś będę was gości:( co od picu piardolą coś, nazwę FRAJER) konkrety proszę!!!!!!
DĘBUS
PS,
> NIE PREDSTAWIĘ SIE Z NAZWISKA.
SZACUN DLA TOMKA

Po składni twojej wypowiedzi tylko widać jaki elektorat ma Tomek :)
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2015, o 08:49

Gość pisze:
Debus pisze:musiałem wpis naprawić. ...... Bo ja nie gość jestem ja tutejszy, oj taki ze wsi ja nie bardzo ( jak to moja wnusia mówi ----- nie kumam czaczy---- ale kumam jak ktoś pierdoli od rzeczy . Od dawna was czytam, od nie dawna zaczynam pisać. i albo masz GOŚCIU coś mądrego do powiedzenia, albo od dziś będę was gości:( co od picu piardolą coś, nazwę FRAJER) konkrety proszę!!!!!!
DĘBUS
PS,
> NIE PREDSTAWIĘ SIE Z NAZWISKA.
SZACUN DLA TOMKA

Po składni twojej wypowiedzi tylko widać jaki elektorat ma Tomek :)

Może nie zauważyłeś ale czas kampanii i wyborów już minął. Nie ma już elektoratu są mieszkańcy gminy Lubycza Królewska.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2015, o 12:40

Po składni twojej wypowiedzi tylko widać jaki elektorat ma Tomek :)[/quote]
Może nie zauważyłeś ale czas kampanii i wyborów już minął. Nie ma już elektoratu są mieszkańcy gminy Lubycza Królewska.[/quote]
Kompromitujesz się :) Wybory były i będą następne a swoimi wpisami tylko szkodzisz Wójtowi i mieszkańcom gminy. Bo jak ludzie z całego powiatu czytają takie wpisy tylko mają powodu do szydery z "nas" mieszkańców tejże Gminy!
Ps. skoro masz już wnuki to może poproś by pomogły ci trochę z języka ojczystego bo jak czytam twą wypowiedź to nie wiem czy się smiać czy płakać!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2015, o 15:25

Czy ktoś może wie kiedy w Lubyczy będzie czynny ośrodek?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 08:36

obilo mi sie o uszy ze inny lekarz podpisal i bedzie tam przyjmowal
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 12:52

Gość pisze:obilo mi sie o uszy ze inny lekarz podpisal i bedzie tam przyjmowal

Bzdura. Jeżeli jak piszesz coś ci obiło o uszy może powinieneś pójść do laryngologa. To może pomóc, może nie będziesz rozwiewać plotek.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2015, o 15:26

A może przydałoby się zmienić lekarza?
Na górę

Postautor: dziad » 7 sty 2015, o 12:21

podobno profesor Wilczur będzie leczył
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2015, o 21:07

A CO WYWALCZYLI LEKARZE DLA PACJENTOW
WIELKIE NIC owszem dla siebie walcza aby majatki im rosly dzis lekarz to przedsiebiorca tak jak ksiadz DOBRZE ZE MLODZIEZ WYJEZDZA Z RODZINAMI Z TEGO PODLEGO KRAJU GDZIE STAC ICH NA URLOPY NA WAKACJE Z RODZINAMI TU SA TYLKO NIEWOLNIKAMI W TYM ZARLOCZNYM KAPITALIZMIE
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2015, o 16:32

już cały tydzień mija, a nikt nie pisze co można by zrobić aby zapewnić "lepsze jutro Lubyczy ..."
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2015, o 16:56

Gość pisze:już cały tydzień mija, a nikt nie pisze co można by zrobić aby zapewnić "lepsze jutro Lubyczy ..."

A po co pisać skoro można przyjść i powiedzieć co należy zmienić. Chyba masz nudy.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2015, o 10:24

powiedział(/a) co wiedział optymista marzyciel. "przyjść i powiedzieć", a władza i tak zrobi swoje - jak zwykle. póki co czekam na drogę do Machnowa obiecaną przez wójta w 2011r w jednej z lokalnych gazet; to jest bardziej potrzebne niż prawa miejskie!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2015, o 13:29

Gość pisze:powiedział(/a) co wiedział optymista marzyciel. "przyjść i powiedzieć", a władza i tak zrobi swoje - jak zwykle. póki co czekam na drogę do Machnowa obiecaną przez wójta w 2011r w jednej z lokalnych gazet; to jest bardziej potrzebne niż prawa miejskie!!!!!!!!!!!!

A co ma wójt do drogi do Machnowa? Jak na pewno wiesz istnieje coś takiego jak powiat. Droga do Machnowa jest drogą powiatową, jej remonty lub przebudowa leżą w gestii starostwa. W jednej z lokalnych gazet były wskazane drogi które powiat będzie naprawiał w najbliższym czasie. Drogi do Machnowa tam nie było nad czym ubolewam. Remont tej drogi powinien być już dawno przeprowadzony. Kolejna kadencję gmina LK nie ma radnego powiatowego, więc możemy tylko prosić i liczyć, że w końcu nas uwzględnią.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2015, o 13:39

Modernizacja drogi Lubycza - Machnów jest planowana na l. 2016-2017 ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na l.2014-2020. Dokładny termin wykonania tej inwestycji jest uzależniony od realizacji RPO, a to zależy od Brukseli i władz samorządu województwa lubelskiego. Z tego samego programu jest przewidziana modernizacja drogo Tomaszów- Krasnobród aż do Jacni.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”