O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 10:55

Gość pisze:Gmina jest głównie mieszkańców i powinni oni mieć realny wpływ, a na pewno dokładne informacje, o tym na co się wydaje i na co bierze kredyty.

i mają wpływ w dniu wyborów, później to sobie możesz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 11:40

Ziomuś, pomijasz jeden 'szczegół' - 3 684 500,00 dziury w budżecie za rok 2014.
Załatane to kredytem klepniętym 2 tygodnie przed wyborami.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 13:54

Gość pisze:Ziomuś, pomijasz jeden 'szczegół' - 3 684 500,00 dziury w budżecie za rok 2014.
Załatane to kredytem klepniętym 2 tygodnie przed wyborami.

i co z tego, zmienia to coś w obecnym stanie rzeczy ZIOMUŚ
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 14:18

Boli Cię, że ktoś pisze o sytuacji w gminie?
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 14:42

Gość pisze:Boli Cię, że ktoś pisze o sytuacji w gminie?

ktoś pisze ale już mało kto czyta, zaczną za trzy i pół roku teraz kończ waść szkoda prądu!!!
Na górę

Postautor: ziomus » 16 gru 2014, o 22:30

Na prąd mnie stać.
Ale zaproponuj to w gminie. Oszczędności się przydadzą na spłatę kredytów :lol:
Na górę

Postautor: kkkkk » 17 gru 2014, o 10:06

Co zazdrościsz wójtowi trzeba było nosić teczki a nie wałeczki to byś też mógł startować na wójta ale byś rządził już widać po twoich wpisach trzep się roboty a nie wypisujesz głupoty :lol:
Na górę

Postautor: RYM » 17 gru 2014, o 10:58

Gość pisze:Boli Cię, że ktoś pisze o sytuacji w gminie?


Gościu, Idź na sesję, do urzędu - to są właściwe miejsca/ sytuacje, gdzie możesz się o wszystkim dowiedzieć i nie chowaj się pod jakimś nickiem na plotkarskiej stronie, gdzie liczysz na jakąś sensację, bo przecież merytorycznie tutaj nikt ci nie odpowie, bo to nie miejsce na takie rzeczy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 20:13

no i co dalej
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 20:35

JAKA LUBYCZA KRÓLEWSKA BYŁA BY WSPANIAŁA GDYBY NIE BYŁO U NAS ADASIA B. :(
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 23:35

Gość pisze:JAKA LUBYCZA KRÓLEWSKA BYŁA BY WSPANIAŁA GDYBY NIE BYŁO U NAS ADASIA B. :(

i Stasia J. to było by jeszcze lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 00:16

i Gienka H.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 00:17

a jakby nie było mojej teściowej Pelagii R, to by dopier było
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 03:01

A ja proponuję takie rozwiązanie:

Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na tym forum, niech mówi, ale niech się przedstawi. Opluwanie , ot tak, niczemu nie służy. Wybraliśmy władze i patrzmy jej na ręce.

Startowałem w wyborach na radnego - przegrałem. Demokracja. To nie znaczy, że będę czekał na następne wybory. Pewne rzeczy można robić i teraz. Nadal niepokoi mnie to przejście dla pieszych od pomnika do plebani. To bardzo niebezpieczne miejsce. Dla nas wszystkich, dla dzieci zwłaszcza. Będę zbierał podpisy, aby to przejście przenieść w inne miejsce, tam, gdzie zazwyczaj ludzie przechodzą przez drogę. Za co obecnie grozi mandat. I mam nadzieję, że kiedy te podpisy trafią do Rady Gminy, ona coś z tym zrobi. Będę tego pilnował. Mam nadzieję, że władze podejdą do tego tematu poważnie.
A po drugie. Potoki. Dlaczego tam dzieci muszą chodzić bardzo niebezpieczną drogą krajową (od sklepu przez mostek na drugą stronę na przystanek) na autokar do szkoły?
Wiem, jak takie sprawy załatwia się np. w Kanadzie. Listy do podpisu będą wyłożone w kilku punktach w Lubyczy. Trzeba to zmienić.
Tomasz Żeleźny

www.zelezny.info.pl
Na górę

Postautor: wiocha » 18 gru 2014, o 08:31

Gość pisze:A ja proponuję takie rozwiązanie:

Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na tym forum, niech mówi, ale niech się przedstawi. Opluwanie , ot tak, niczemu nie służy. Wybraliśmy władze i patrzmy jej na ręce.

Startowałem w wyborach na radnego - przegrałem. Demokracja. To nie znaczy, że będę czekał na następne wybory. Pewne rzeczy można robić i teraz. Nadal niepokoi mnie to przejście dla pieszych od pomnika do plebani. To bardzo niebezpieczne miejsce. Dla nas wszystkich, dla dzieci zwłaszcza. Będę zbierał podpisy, aby to przejście przenieść w inne miejsce, tam, gdzie zazwyczaj ludzie przechodzą przez drogę. Za co obecnie grozi mandat. I mam nadzieję, że kiedy te podpisy trafią do Rady Gminy, ona coś z tym zrobi. Będę tego pilnował. Mam nadzieję, że władze podejdą do tego tematu poważnie.
A po drugie. Potoki. Dlaczego tam dzieci muszą chodzić bardzo niebezpieczną drogą krajową (od sklepu przez mostek na drugą stronę na przystanek) na autokar do szkoły?
Wiem, jak takie sprawy załatwia się np. w Kanadzie. Listy do podpisu będą wyłożone w kilku punktach w Lubyczy. Trzeba to zmienić.
Tomasz Żeleźny

http://www.zelezny.info.pl

Tak jest Tomasz,; ja popieram w całości twój pomysł. bo te dzieciaki na tym mostku w potokach w konfrontacji z tirem, są bez szans. A i zebra do przystanku by się przydała (zawsze to coś). A co do przejścia przy plebanii to sam musiałem hamować, i o mało inny nie zaparkował mi w bagażniku. POPIERAM!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”