O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 12:04

Gość pisze:Czyli po tych zmianach dług gminy to ponad 8 milionow 700 tysiecy złotych.



PRAWIE DZIEWIĘĆ MILONÓW DŁUGU PRZY BUDŻECIE NA POZIOMIE 21 MILIONÓW TO JEST 40% ZADŁUŻENIA!!!


CIEKAWE NA ILU SPOTKANIACH PRZEDWYBORCZYCH WÓJT O TYM WSPOMINAŁ.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 12:26

Gość pisze:No to będzie powód do podwyżek

http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp? ... rtykul=685

No i dobrze, jak zadłużają niech przez cztery lata spłacają najgorsze co może być to pozostawienie ogromnych długów następcy. Kto wybuduje na kredyt wtedy może powiedzieć, że zrobił jak kredyt spłaci :idea: a swoją drogą zadłużenie wcale nie takie wielki jak na takie inwestycje i wielkość gminy inne mają o wiele więcej i gorzej.
Na górę

Postautor: jozek » 10 gru 2014, o 12:40

Jakie inwestycje? Boiska i place zabaw?
Podaj mi wójta który zadłużył gimnę bardziej niż obecny.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 12:48

jozek pisze:Jakie inwestycje? Boiska i place zabaw?
Podaj mi wójta który zadłużył gimnę bardziej niż obecny.

ja nie napisałem, że nie zadłużył napisałem JAK ZADŁUŻYŁ NIECH SPŁACA, a boisko i kompleksy sportowe to inwestycje co do zasadności i potrzeby ich tworzenia nie będę się wypowiadał bo z nich nie korzystam a za innych wypowiadać się nie wypowiadam
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 12:57

narobił długów, a Ty mu nagrody chcesz robić w postaci kolejnych kadencji?
w takim razie jak znowu weźmie kredyt to na następne 4 lata znowu na wójta... aż może kiedyś spłaci.

ogólnie mało się znasz więc lepiej wogóle się nie wypowiadaj.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 14:24

Gość pisze:narobił długów, a Ty mu nagrody chcesz robić w postaci kolejnych kadencji?
w takim razie jak znowu weźmie kredyt to na następne 4 lata znowu na wójta... aż może kiedyś spłaci.

ogólnie mało się znasz więc lepiej wogóle się nie wypowiadaj.

znajdz mie takiego co dziś cokolwiek robi bez kredytów
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 14:31

Kredyty na potrzebne inwestycje owszem. O ile mieszkańcy o tym wiedzą.
Kredyty na łatanie dziur w budzecie to już o wiele gorsza sprawa.

Ja tez mam pytania:
1. Czy był jakikolwiek wójt, który tak zadłużył gminę?
2. Czy wójt informował przed wyborami o problemach z wykonaniem budżetu na rok 2014?
3. Dlaczego informacja o tych sprawach pojawiła się na stronie gminy dzień przed ciszą wyborczą?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 23:15

Gość pisze:Kredyty na potrzebne inwestycje owszem. O ile mieszkańcy o tym wiedzą.
Kredyty na łatanie dziur w budzecie to już o wiele gorsza sprawa.

Ja tez mam pytania:
1. Czy był jakikolwiek wójt, który tak zadłużył gminę?
2. Czy wójt informował przed wyborami o problemach z wykonaniem budżetu na rok 2014?
3. Dlaczego informacja o tych sprawach pojawiła się na stronie gminy dzień przed ciszą wyborczą?

dlatego bo ponieważ :lol: zapomniałeś w jakim kraju, ty mieszkasz to Polska jest kolego!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 10:53

jako mieszkaniec tej gminy nie wyrazam zgody aby wojt zadluzal bardziej gmine najpierw trzeba wyjsc na prosta i splacic zalegly dlug CZYZBY WOJT CHCIAL WPROWADZIC GMINE W SPIRALE ZADLUZENIA JEDEN KREDYT SPLACAC DRUGIM OT LOGIKA NASZYCH WYBRANCOW I WYSZKOLONYCH URZEDNIKOW
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 11:09

Gość pisze:jako mieszkaniec tej gminy nie wyrazam zgody aby wojt zadluzal bardziej gmine najpierw trzeba wyjsc na prosta i splacic zalegly dlug CZYZBY WOJT CHCIAL WPROWADZIC GMINE W SPIRALE ZADLUZENIA JEDEN KREDYT SPLACAC DRUGIM OT LOGIKA NASZYCH WYBRANCOW I WYSZKOLONYCH URZEDNIKOW

nie wyrażaj zgody, masz racje !!! Tylko takich jak Ty trzeba prawie 2000 mieszkańców i to przed wyborami a nie po :wink: A teraz to możesz sobie nie wyrazić zgody ale na wyjście, swojej kobity do sąsiadki na plotki i to nie wiem czy przyniesie to zamierzony skutek!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 14:02

Gość pisze:jako mieszkaniec tej gminy nie wyrazam zgody aby wojt zadluzal bardziej gmine najpierw trzeba wyjsc na prosta i splacic zalegly dlug CZYZBY WOJT CHCIAL WPROWADZIC GMINE W SPIRALE ZADLUZENIA JEDEN KREDYT SPLACAC DRUGIM OT LOGIKA NASZYCH WYBRANCOW I WYSZKOLONYCH URZEDNIKOW

Ja czyli kto
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 20:02

Gość pisze:jako mieszkaniec tej gminy nie wyrazam zgody aby wojt zadluzal bardziej gmine najpierw trzeba wyjsc na prosta i splacic zalegly dlug CZYZBY WOJT CHCIAL WPROWADZIC GMINE W SPIRALE ZADLUZENIA JEDEN KREDYT SPLACAC DRUGIM OT LOGIKA NASZYCH WYBRANCOW I WYSZKOLONYCH URZEDNIKOW

Pismo do wojta wystosuj aaa... tylko nie zapomnij się podpisać. :wink:
Na górę

Postautor: kkkkkk » 16 gru 2014, o 09:28

Dlaczego nie rozliczyłeś tamtego wójta GŁĄBA tylko ci ten nie pasuje CZEPCIE SIĘ ROBOTY BĘDĄ SIĘ ZACZYNAĆ REKOLEKCJE IDŻ NA NAUKĘ WYSPOWIADAJ SIĘ I ŻYJ Z WSZYSTKIMI WIELKIEJ ZGODZIE I MIŁOŚCI KONIEC GŁUPICH WPISÓW ŻALI BO TO NIC NIE DA NIE MOŻNA KOPAĆ POD KIM DOŁKI BO MOŻNA SAMEMU W NIE W PAŚĆ A NA PEWNO NIKT NIE JEST BEZ WINY W SWOIM DOMU NIE MOŻNA CZASAMI SOBIE PORADZIĆ A CO W TAKIEJ GMINIE .ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SPOKOJNYCH BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I PROŚMY BOŻĄ DZIECINĘ BY WSZYSTKIE NIENAWIŚCI ZŁOŚCI PRZEMIENIŁA W ZGODĘ I MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA
Na górę

Postautor: jozek » 16 gru 2014, o 09:42

w kasie gminy brakuje kasy i bierze się kredyty, a pobory wójta są jednymi z najwyższych w regionie!
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 09:52

Gmina jest głównie mieszkańców i powinni oni mieć realny wpływ, a na pewno dokładne informacje, o tym na co się wydaje i na co bierze kredyty.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”