O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 cze 2016, o 18:58

Gość pisze:Dzień dobry,
Nazywam się Ania, jestem tegoroczną maturzystką. Oczekuje właśnie na wyniki rekrutacji na studia. Piszę dlatego, że wątek dotyczy mojej szkoły. W latach kiedy ja chodziłam do gimnazjum funkcję dyrektora sprawowała p. Mruk i muszę stwierdzić, że bardzo miło ją wspominam. Generalnie była lubiana przez uczniów, nie krzyczała, nie straszyła jak opętana, była rzeczowa i miła. Szkoda, że już nie jest dyrektorką.

Część Aniu. Tak jak ty też nie jestem tegorocznym maturzystą. Tak jak ty nie widziałem żeby poprzednia Pani dyrektor krzyczała, straszyła jak opętana, była nie rzeczowa i nie miła. Może to sprawa temperamentu i charakteru? Sam nie wiem, ale ja przynajmniej nie udaję tegorocznej maturzystki.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2016, o 21:08

Każdy ma prawo pisac na forum to co mysli a dotego pozytywne jest ze dzieczyna juz absolwentka a sie interesuje lubycza. Powodzenia
Na górę

Postautor: anka » 15 cze 2016, o 10:48

luzik pisze:
Gość pisze:
To wojewoda sprawdzał jej kwalifikacje przez rok?
Czy nikt nie sprawdzał tego wcześniej?

Nowy wojewoda lubelski Przemysław Czarnek został wybrany w grudniu. Może pan wojewoda zainteresował się nowym miastem. Ciekaw jestem tylko kto powołał tego dyrektora szkoły bez kwalifikacji? I czy jest więcej takich "kwiatków" :lol:


Wojewoda powinien odwołać wójta,tego od oświaty i całą komisję konkursową.Jak można formalnie do konkursu dopuścić kandydata bez kwalifikacji? Jakieś tumany wszyscy!
Na górę


Postautor: Gość » 21 cze 2016, o 17:39

Gość pisze:https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/

Ale o co chodzi?
Na górę

Postautor: luzik » 21 cze 2016, o 22:09

Ciekawe.Pozytywnie czy negatywnie. Pamiętam te czasy gdy nie liczyły się poglądy polityczne, ale trzeba dzielić naród. :lol:
Na górę


Postautor: luzik » 23 cze 2016, o 18:05

Gość pisze:https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/photos/a.135192188739.111196.102931488739/10153878405528740/?type=3&theater

O co Ci chodzi. PO po stronie ludzi. Kpina czy żart :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 10:15

Jestem za zmianą dyrekcji. Jestem wierzaca i chodze do Kosciola i jestem zadziwiona do jakich to czasow doszlo co sie wyrabia. Kiedys to bylo nie do pomyslenia azeby tak Jawnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 11:28

??? co się wyrabia ???
Na górę

Postautor: oncimoj » 25 cze 2016, o 11:10

Wiadomo już, kto startuje w konkursie?
Na górę

Postautor: luzik » 25 cze 2016, o 19:18

oncimoj pisze:Wiadomo już, kto startuje w konkursie?

Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2016, o 11:41

Bez żartów, chodzi o nasze dzieci. Oby nastapila zmiana przez ostatni rok mamentami bylem zaskoczony i zazenowany jakie syn przynosi rewelacje i njusy ze szkoły. (Sprawy obyczajowe)
Na górę

Postautor: yeti » 27 cze 2016, o 08:39

Gość pisze:Jestem za zmianą dyrekcji. Jestem wierzaca i chodze do Kosciola i jestem zadziwiona do jakich to czasow doszlo co sie wyrabia. Kiedys to bylo nie do pomyslenia azeby tak Jawnie.



To nie jest średniowiecze, proponuję zapoznanie się z dziejami Kościoła na przełomie wieków. Pisząc i opluwając robicie tylko krzywdę, pijawki potrzebują krwi nie ważne jakiej.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 13:55

a to syn nie ma czym się zajmować w szkole?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”