O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: - Chagall - » 31 maja 2010, o 17:50

Kilka zespołów naukowców nie pomogłoby ciebie przekonać że "lepsze jutro Lubyczy" jest bardzo ściśle związane z "lepszym jutrem Tomaszowa" - Lublina - Warszawy - Polski całej.

Po to abym ci odpowiedział, jednak na zadane pytanie (dot jeńców) musiałbyś mnie ładniej nieco poprosić - w tle - mile widziane byłby też jakieś drobne przeprosiny :panzielony:
Za insynuacje różne, które tu czynisz, usiłując (naprawdę komicznymi uwagami :panzielony: ) - mnie zdyskredytować. Piszę gdzie chcę i co chcę - a co najważniejsze - piszę co myślę, a nie to - co ktoś chciałby przeczytać.
Robię to, ponieważ mój umysł - niepokorny, nie daje się zniewolić, ani zaszczuć różnym tam - tobie podobnym euro - talibom.
Po to abym prowadził z tobą spór - musiałbyś też, przestać być sawantem a to zajmie ci - nawet jak się postarasz - resztę życia - obawiam się :panzielony:
Ale pisz dalej - jak zawsze mówię - pośmiejemy się :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2010, o 19:44

Lubycza to nie tylko J.G i urzędasy, jest tu też sporo osób, którym się chce. wczoraj np. przedszkole pokazało jak robić festyn, brawo.! Imprezka świetna, ludzi wiecej niż na każdej innej organizowanej przez GOK, część artystyczna super, dla dzieci sporo atrakcji.
Brawo przedszkole i przedszkolaki!
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2010, o 21:18

To może rośnie nowe pokolenie w przedszkolu które cos dla tej gminy zrobi bo jak na razie to nap....cie na 237 stron ...o lepsze jutro....to jest jakaś modlitwa jak hare kriszna, hare...? :panzielony:

w Tomaszowie o naszym Burmistrzu to ledwo na pare stron piszą
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2010, o 21:37

widocznie jest przez lud uwielbiany, tylko zastanawiam sie za co i nie potrafie nic takiego dojrzec - niestety!!!
Ale moze jeszcze nie dogonil w tych wszystkich swoich poczynaniach waszego slawnego TW czy jak go tam zwano- chodzi o waszego najwyzszego ranga urzedasa gminnego, na ktorego wszyscy pluja i narzekaja a sami go wybrali.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2010, o 22:58

Super! Gratulacje!
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2010, o 07:50

Gość pisze:http://wydmuchowo.blox.pl/


Gratuluję!
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2010, o 19:57

Nie wszyscy go wybrali, a część wybierających już dawno pluje sobie w brodę, że dała się tak ogłupić i dlatego tyle piszą. A może chcieli coś zasugerować swojemu bosowi.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2010, o 09:30

Coś w tym jest, pewnie masz rację.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2010, o 20:46

Sugerowano mu juz dawno odejscie -najlepiej w zapomnienie- , ale on glab, i nie slucha.
A myslisz , ze on takowe sugestje jest w stanie zrozumiec- tacy jak on nie rozumieja bo i poco . Sa ponad glupi(ich zdaniem ?) ELEKTORAT : bo wiedzieli jak jest , a mnmo wszystko i tak wybrali.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2010, o 20:57

Bo on ma powołanie, do kasy.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2010, o 20:59

Zrezygnowalibyście ze stanowiska? który z was? do listopada stanowisko i niezła kasa. nikt mądry by nie zrezygnował! dlaczego wymagacie od innych czegoś czego sami byście nie zrobili???
Na górę

Postautor: myślący » 2 cze 2010, o 23:52

Nie mylcie mądrości z cwaniactwem, bo ta człowiekowi o którym tu rozważania snujemy jest obca. Zastanówcie się chociażby nad długami, które ów "mądry" (tudzież cwany) nam lubyczanom zostawi. Kolejnych wyborów za pewne nie wygra ale następcę niewątpliwie na minę wsadzi. Radzę więc zostawić waśnie i niepotrzebne polemiki historyczne a zająć się tym co tu i teraz. Lepsze jutro tworzymy my, tu i teraz, dla nas samych i dla przyszłych pokoleń. Zauważcie ilu inteligentnych ludzi mamy wokół siebie a rządzi nami byle głąb.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2010, o 13:19

Dobrze prawi, jestem za...
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2010, o 10:41

Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2010, o 12:55

My tu gadu, gadu, a dziad gruszki rwie...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”